Unilever połączy pracowników ze swoich fabryk na świecie. Pomóc ma w tym Google

Unilever połączy pracowników ze swoich fabryk na świecie. Pomóc ma w tym Google

My Unilever ma być rozwiązaniem, które połączy 53 tysięcy pracowników fabryk Unilever na całym świecie, umożliwiając im korzystanie z zasobów firmy z dowolnego miejsca. To efekt najnowszej współpracy giganta FMCG z Google Cloud.

Unilever we współpracy z Google Cloud

Zbudowana w oparciu o Google Cloud i dostarczona we współpracy z Accenture aplikacja My Unilever ma otwierać przed pracownikami możliwość łatwego i bezpiecznego dostępu do kluczowych systemów Unilever.

Aplikacja zapewni użytkownikom dostęp do szeregu narzędzi innych firm, w tym do nauki i płac, z których część była wcześniej dostępna wyłącznie za pomocą metod papierowych lub czasochłonnych procesów.

W istocie transformacja cyfrowa dotyczy ludzi. Uruchamiając aplikację My Unilever, pomagamy naszym współpracownikom w fabrykach uzyskać łączność cyfrową. 

Adam Raeburn-James, Chief Technology Officer, Unilever

Aplikacja My Unilever pierwszym krokiem

Wdrożenie aplikacji My Unilever jest działaniem, które umożliwia firmie pracę nad realizacją celu, jakim jest zapewnienie, aby do roku 2025 wszyscy w firmie Unilever mogli rozwijać przyszłe umiejętności, których potrzebują w zmieniającym się miejscu pracy.

To partnerstwo pomoże firmie Unilever w budowaniu przyszłych możliwości i cieszymy się, że możemy być częścią tej podróży. Laurence Lafont, wiceprezes Strategic Industries EMEA, Google Cloud. Dzięki technologii Google Cloud pracownicy firmy Unilever w fabrykach mogą teraz łączyć się w nowy sposób, wspierając ich w rozwoju i prosperowaniu. Aplikacja My Unilever zbliża firmy do jednego zespołu, umożliwiając im osiągnięcie więcej

Vice President, Strategic Industries EMEA, Google Cloud

foto: mat. prasowe