Tchibo startuje z Festiwalem Smaku i Stylu. W sklepach pojawi się sporo promocji

Tchibo startuje z Festiwalem Smaku i Stylu. W sklepach pojawi się sporo promocji

Tchibo rozpoczyna Festiwal Smaku i Stylu. W tym czasie w sklepach sieci pojawią się specjalne promocje oraz atrakcje. Podczas całego października klienci nie tylko napiją się dobrej kawy w placówkach Tchibo, ale także będą mogli spotkać się ze stylistką i zrobić zakupy w niższych cenach.

Festiwal Smaku i Stylu w Tchibo

Marka, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów, oferuje nie tylko przyjazną przestrzeń zakupową, ale także miejsce, gdzie można doświadczyć wielu pozytywnych emocji oraz delektować się pysznymi smakami.

W sklepach i kawiarniach Tchibo można napić się wysokiej jakości kawy i zjeść pyszne wypieki, skorzystać z pomocy Doradców przy kompletowaniu listy zakupów, a teraz również cieszyć się wyjątkowymi korzyściami, jakie oferuje Festiwal Smaku i Stylu. Przygotowaliśmy wiele promocji i niespodzianek, w tym bezpłatne konsultacje ze stylistką oraz kawowe upominki do zakupów, aby zapewnić naszym Klientom jak najlepsze doświadczenie podczas wizyty w Tchibo.

Olga Tobiasz, Shops Marketing Manager w Tchibo

Bezpłatna konsultacja ze stylistką w Tchibo

W ramach Festiwalu Stylu salony Tchibo zapewnią swoim Klientom bezpłatne konsultacje ze stylistkami. Dzięki wsparciu profesjonalistów, Klienci, spośród wielu pozycji odzieżowych, bez trudu odnajdą dopasowane do swoich potrzeb i oczekiwań stroje.

W ofercie Tchibo każdy z produktów z kolekcji nienależących do kategorii żywności, będzie dodatkowo objęty promocją:

  • przy zakupie 2 sztuk obowiązuje rabat 15%.
  • Kupując 3 produkty, cena zostanie obniżona o 20%,
  • w przypadku zakupu 4 – Klienci zyskają zniżkę 25%. 

Do każdego zakupu, niezależnie od jego wartości, dołączony zostanie również specjalny voucher, który będzie można zrealizować w ciągu 2 tygodni.

Promocja na kawę w Tchibo 2023

Jednak nie samą modą człowiek żyje! Jednym z filarów działalności Tchibo jest wysokiej jakości kawa. Już w październiku w kawiarniach marki pojawią się specjalne oferty promocyjne na napoje oraz słodkie przekąski.

Podczas październikowej akcji Klienci, którzy lubią cieszyć się pyszną kawą w zaciszu swojego domu, będą mogli skorzystać z 25% zniżki na automatyczne ekspresy z serii Esperto.

Dodatkowo klienci Tchibo w ramach Festiwalu Smaku będą mogli jako pierwsi poznać premierowe smaki syropu Monin, a do każdego zakupu otrzymają darmowe opakowanie najwyższej jakości ziaren kawy Tchibo.

Kawa z własną podobizną

Wizyty w kawiarniach Tchibo można też urozmaicić wypiciem kawy z własną podobizną lub wybranym zdjęciem, a to wszystko dzięki wykorzystaniu specjalnej drukarki do kawy.

#SelfieTchiboccino to unikatowa możliwość celebrowania codzienności lub pomysł na wspomnienie miłych chwil – urządzenia do drukowania na kawie będą dostępne w lokalizacjach, w których odbywać się będą wydarzenia towarzyszące Festiwalowi Smaku i Stylu.

Festiwal w Tchibo - harmonogram 2023

Festiwal Smaku i Stylu trwa przez cały październik, szczegółowy harmonogram wydarzeń: 

  • 6-7.10 - CH Sadyba BEST Mall (Warszawa), CH King Cross Praga (Warszawa), CH Silesia (Katowice), CH Magnolia (Wrocław), Galeria Bałtycka (Gdańsk). 
  • 20-21.10 - Galeria Mokotów (Warszawa), CH Batory (Gdynia), CH Alfa (Białystok), Galeria Łódzka (Łódź), Galeria Dominikańska (Wrocław). 
  • 27-28.10 - Galeria Krakowska (Kraków), CH Pestka (Poznań), CH Manufaktura (Łódź), CH Złote Tarasy (Warszawa), Wola Park (Warszawa), CH Focus (Bydgoszcz).

Akcja będzie wspierana przez działania komunikacyjne, m.in. influencer marketing i działania w social mediach.


foto: mat. prasowe

Reklama