SPAR Polska organizuje loterię i uspokaja partnerów w obliczu sprzedaży biznesu

SPAR Polska organizuje loterię i uspokaja partnerów w obliczu sprzedaży biznesu

Loteria SPAR właśnie ruszyła we wszystkich sklepach w Polsce. Detalista chce w ten sposób zachęcić klientów do kupowania produktów występujących pod markami własnymi sieci. Jakie są zasady loterii SPAR? Do kiedy potrwa akcja?

SPAR już od pewnego czasu mocno stawia na marki własne. Sieć w ostatnich miesiącach znacznie rozszerzyła ofertę. Zaczęło się od kategorii lodów, która zadebiutowała pod marką własną SPAR. Następnie w czerwcu SPAR wprowadził do oferty wodę źródlaną, soki oraz musy w tubkach (łącznie 17 indeksów), by już w lipcu poinformować o kolejnych 10 nowych produktach pod marką własną SPAR. Teraz detalista skupia się na aktywizacji konsumentów w tym obszarze.

Prezes SPAR Polska uspokaja partnerów

Zaledwie kilka dni temu właściciel SPAR Polska poinformował o zamiarze sprzedania polskiego biznesu. W komunikacie przekazano informację o podjęciu strategicznych działań w tym kierunku. Przy okazji startu loterii konsumenckiej prezes zarządu SPAR w Polsce, Wayne Hodson, zapewnił, że firma w dalszym ciągu wspiera sprzedaż swoich partnerów detalicznych w całej Polsce.

"Naszym celem jest rozwój ich biznesu, aby mogli funkcjonować w silnej, partnerskiej sieci. Niezależnie od decyzji właścicielskich czy inwestycyjnych nasi partnerzy mogą mieć pewność, że będziemy ich cały czas wspierać i pomagać im zwiększać obroty" – zaznaczył.

Loteria SPAR - jak wziąć udział?

Loteria SPAR rozpoczęła się w poniedziałek 2 października 2023 roku i potrwa aż do 26 listopada 2023 roku. Zasady loterii SPAR jest bardzo proste. Wystarczy zrobić zakupy o łącznej wartości 60 zł w sklepach SPAR, a wśród nich mieć przynajmniej jeden produkt z oferty marki własnej SPAR. 

Co ważne, należy zachować dowód zakupu, aby następnie zarejestrować go na dedykowanej stronie.

Nagrody w loterii SPAR

Główną nagrodą w loterii SPAR jest samochód osobowy marki TOYOTA AYGO X-MY '23 o wartości 74 900 zł. Jednak poza nagrodą główną klienci biorący udział w loterii mogą także liczyć na nagrody tygodniowe: 

  •  hulajnoga elektryczna Xiaomi Mi Pro 2 (2022 r.) o wartości 2.200,00 zł
  •  głośnik JBL CLIP o wartości 299,00 zł

Łączna liczba nagród w ramach loterii wynosi 17 sztuk. Natomiast łączna wartość nagród przekracza kwotę 100 tys. zł.

Które produkty biorą udział w loterii SPAR?

Aby wziąć udział w loterii SPAR należy zrobić zakupy za minimum 60 zł. Wśród produktów musi znajdować się minimum jeden produkt marki własnej SPAR. 

Marka własna SPAR obejmuje kilka subbrandów:

  • produkty oznaczone logo SPAR,
  • linię dań gotowych oraz napojów Fresh To Go at SPAR,
  • międzynarodową linię ekonomiczną No 1,
  • markę SPAR Natural – oferującą produkty BIO,
  • produkty bardzo wysokiej jakości pod marką Prime Select.

Poza tym, zgodnie z regulaminem, z loterii wyłączone są następujące produkty: alkohol, wyroby tytoniowe itp., produkty lecznicze, preparaty do początkowego żywienia niemowląt, paliwa.


foto: mat. prasowe

Reklama