Starbucks świętuje Dzień Kawy. W kawiarniach obowiązuje specjalna promocja

Starbucks świętuje Dzień Kawy. W kawiarniach obowiązuje specjalna promocja

Dzień Kawy to coroczne święto w sieci kawiarni Starbucks. W tym roku nie będzie inaczej. Choć Dzień Kawy wypada w niedzielę 1 października, to Starbucks zamierza świętować przez cały tydzień. Jakie atrakcje przygotowała sieć? Jakie promocje obowiązują w Starbucks z okazji Dnia Kawy? Sprawdzamy!

Dzień Kawy w Starbucks 2023 - promocje

Starbucks rozpoczyna świętowanie Dnia Kawy nieco wcześniej, niż wypada to w kalendarzu. Przez cały weekend od piątku 29 września do niedzieli 1 października w kawiarniach obowiązywać będzie specjalna oferta, w tym wiele promocji. 

Odwiedzając kawiarnie Starbucks od piątku (29.09.2023) do niedzieli (1.10.2023) będzie można kupić kawę w niższej cenie. Promocja obowiązuje przy zamówieniach z własnych kubkiem wielokrotnego użytku.

  • W piątek i sobotę do własnego kubka można będzie zamówić kawę przelewową w rozmiarze Tall za jedyne 10 zł.
  • W niedzielę 1.10.2023, czyli w międzynarodowy Dzień Kawy, zamawiając do własnego kubka otrzymamy Cafe Latte w rozmiarze Tall również w cenie 10 zł 

Starbucks świętuje tydzień kawy!

Weekend Kawy to jednak nie wszystko! Tej jesieni sieć zamierza świętować przez cały tydzień, zwany w tym roku Coffee Week, a to za sprawą kawowych zmagań najlepszych baristów z całego świata w konkursie Starbucks! 

Za nami regionalny etap zawodów Starbucks Barista Championship, który składał się z dwóch etapów. Bariści kawiarni Starbucks z całej Polski rywalizowali ze sobą, aby wyłonić najlepszą 8-kę w kraju. W tym roku prezentowali oni swoje umiejętności w sztuce Latte Art, a następnie demonstrowali również swoją pasję i wiedzę o kawie. Zwycięzcą tegorocznych zawodów został Karol Oberda, który od 1 do 6 października będzie reprezentować Starbucks Polska podczas International Starbucks Barista Championship w Londynie.

Zawody baristów Starbucks

Jako Mistrz Polski będzie w nadchodzącym tygodniu rywalizował z baristami Starbucks z całej Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (region EMEA), mając nadzieję na zdobycie tytułu Mistrza Baristów EMEA 2023! Ale Starbucks Barista Championship to nie tylko rywalizacja, to przede wszystkim szansa na spotkanie, wymianę doświadczeń i dobrą zabawę z ludźmi, których łączy pasja do kawy. 


foto: mat. prasowe

Reklama