„Herbapol-Lublin” S.A. - Misja firmy

„Herbapol-Lublin” to doskonały przykład połączenia tradycji z nowoczesnością, cieszący się tym, co najcenniejsze – zaufaniem czterech pokoleń Konsumentów, którzy doceniają wysoką jakość oraz smak oferowanych produktów.

84% Polaków bardzo dobrze zna naszą markę - Herbapol.

materiały producenta: www.herbapol.com.pl

Jak zaznacza producent na swojej stronie internetowej, receptury produktów ziołowych Herbapol-Lublin tworzone są w oparciu o naturalne składniki. W portfolio oprócz produktów ziołowych znajdują się także: aromatyczne herbaty oraz pełne smaku syropy.

Misją firmy Herbapol-Lublin są:

  • Naturalność,
  • Szczerość,
  • Otwartość,
  • Skuteczność,
  • Odpowiedzialność.

Naturalność

Niezmiennie, od ponad 70 lat naszą największą inspiracją jest natura. To źródło najlepszych surowców, które są codzienną dawką inspiracji do tworzenia niepowtarzalnych połączeń smakowych, tak docenianych przez konsumentów. To właśnie dzięki naturalności, tworzymy wyjątkowe produkty, które królują w polskich kuchniach od wielu pokoleń.

Szczerość

Działamy transparentnie, dzięki czemu możemy budować prawdziwe relacje, zarówno z konsumentami, jak i pracownikami oraz naszymi partnerami. Szczera strategia, otwartość we wspólnym wypracowywaniu rozwiązań, bezpośrednia komunikacja – to zasady na trwałe wpisane w nasze codzienne działania. Szczerość stoi za każdym naszym produktem, stanowiąc gwarancję najwyższej jakości i doskonałego smaku.

Owartość

Jako marka rodzinna, Herbapol zachęca do dzielenia się wyjątkowym smakiem swoich produktów z najbliższymi, poprzez wspólne celebrowanie ważnych chwil, rozmowy czy zabawy. Nasze produkty są dedykowane zarówno dla najmłodszych konsumentów, jak i dla tych starszych. Wiemy, jak ważne jest dbanie o każdego członka rodziny, dlatego w swojej ofercie posiadamy produkty dostosowane do każdego pokolenia.

Skuteczność

Dzięki skutecznym odpowiedziom na potrzeby konsumentów nieustannie się rozwijamy, a do naszego portfolio wprowadzamy coraz ciekawsze rozwiązania produktowe, takie jak np. herbatki na zimno typu cold brew. Połączenie tradycji z nowoczesnością pozwala nam skutecznie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających konsumentów, którzy doceniają jakość oraz smak oferowanych przez nas produktów.

Odpowiedzialność

Herbapol działa w sposób odpowiedzialny społecznie nie tylko poprzez poszanowanie środowiska naturalnego i przyrody, lecz także zaspokaja rosnące potrzeby konsumentów, wprowadzając nowoczesne produkty, smaki oraz dbając o estetykę i funkcjonalność opakowań. Owocuje to zaufaniem, jakim konsumenci nas darzą niezmiennie od wielu lat.


foto: mat. producenta (www.herbapol.com.pl)

materiały pochodzą ze strony producenta: https://www.herbapol.com.pl/firma/nasza-misja

Reklama