SPAR otworzył pierwszy taki supermarket. Będzie czynny też w niedziele

SPAR otworzył pierwszy taki supermarket. Będzie czynny też w niedziele

SPAR już od dłuższego czasu rozwija sieć sklepów, które dzięki swojej lokalizacji mogą być czynne także w niedziele i święta. Teraz dołącza do nich pełnoprawny supermarket, którego oferta jest pięciokrotnie większa. Gdzie znajduje się całodobowy supermarket SPAR?

Całodobowy sklep SPAR

Uruchomienie dużego supermarketu SPAR, który jest czynny całodobowo przez siedem dni w tygodniu, detalista ogłosił przy okazji informacji dotyczącej sieci sklepów SPAR Express na stacjach paliw, których liczba właśnie wzrosła do 45 lokalizacji. Ponad 40 z tych placówek zostało otwartych na przestrzeni tylko ostatniego roku

Najnowsza placówka różni się jednak od poprzednich. W odróżnieniu do małych sklepów SPAR Express, ta jest pierwszą stacją w sieci, gdzie wdrożono duży, marketowy format SPAR. Powierzchnia sali sprzedażowej wynosi ponad 250 m kw., a w ofercie znajduje się prawie pięć razy więcej produktów niż w funkcjonującym dotąd na stacjach AVIA formacie SPAR Expres. 

Gdzie jest supermarket SPAR czynny w niedziele?

Nowa stacja paliw AVIA jest zlokalizowana przy ulicy Bukowskiej, która prowadzi z Poznania do zachodniej obwodnicy Poznania, będącej częścią trasy ekspresowej S11. Jest jednocześnie bardzo dobrze skomunikowana z drogą ekspresową S5 oraz autostradą A2.

Supermarket SPAR na stacji paliw AVIA w lokalizacji Poznań–Wysogotowo działa całodobowo, 7 dni w tygodniu. Jest to zatem sklep z szerokim asortymentem dostępny dla klientów także w niedzielę. 

Nie tylko zakupy spożywcze...

Format supermarketowy SPAR wyróżnia szeroka oferta produktowa, obejmująca owoce i warzywa na wagę, świeże pieczywo, wędliny oraz nabiał. Asortyment supermarketu SPAR jest objęty aktualizowanymi co 2 tygodnie promocjami, szczegółowo przedstawionymi w gazetkach promocyjnych SPAR.

Jednak na terenie supermarketu SPAR przy ulicy Bukowskiej znajduje się również restauracja z szeroką ofertą posiłków serwowanych przez kucharza ze świeżych produktów. Kierowcy mogą zatem nie tylko zjeść śniadanie, obiad czy obiadokolację, ale także zrobić zakupy.

Oferta została przygotowana z myślą o mieszkańcach sąsiednich miejscowości, ale także pracownikach okolicznych firm, znajdujących się przy drogach wylotowych z Poznania. Na terenie obiektu mieści się także druga restauracja prowadzona przez zewnętrzną firmę.


foto: mat. prasowe

 

Reklama