Zespół Queen pojawi się na edycji limitowanej True Music Icons

Zespół Queen pojawi się na edycji limitowanej True Music Icons

Ballantine's prezentuje kolekcję True Music Icons. To wyraz szacunku dla najbardziej kultowych artystów muzycznych na świecie. Serię otwiera legendarny brytyjski zespół Queen.

Dzięki wieloletniemu zaangażowaniu w scenę muzyczną i bogatemu dziedzictwu platformy True Music, Ballantine’s czuje potrzebę, by celebrować ponadczasowych artystów i zespoły. Jednocześnie niezachwiane zaangażowanie Queen w pozostanie wiernym swoim korzeniom jest zgodne z etosem Ballantine's polegającym na świętowaniu oryginalnej ekspresji. Połączenie obu marek jest więc naturalne.

Kolekcja True Music Icons honoruje artystów i zespoły, które nie tylko przyczyniły się do rozwoju kultury muzycznej, ale także stały się jej definicją. Queen jest uważany za jeden z najbardziej legendarnych zespołów wszech czasów. Sprzedał ponad 300 milionów płyt, porywając serca milionów oddanych fanów na całym świecie.

Na Butelce Ballantine’s True Music Icons Queen znajduje się niepowtarzalny herb osobiście zaprojektowany przez Freddiego Mercury'ego na potrzeby kultowej okładki albumu „Greatest Hits II”. To wysoce kolekcjonerski projekt, który oddaje hołd trwałemu dziedzictwu i artystycznej wizji zespołu.

Ballantine's od zawsze zawsze wspierał tych, którzy mają swoją własną wizję autentyczności i tych, którzy robią rzeczy po swojemu i z przekonaniem. Queen doskonale uosabia ten sposób myślenia i pewność siebie poprzez ich niezrównaną muzykę i charakterystyczny styl, który był trwałą duszą zespołu w ciągu w ciągu ostatnich kilku dekad.

Mathieu Deslandes, Globalny Dyrektor Marketingu Ballantine's

Butelki Ballantine's True Music Icons Queen będą dostępne w Polsce w szerokiej dystrybucji.


foto: mat. redakcji

 

Reklama