Innovation Day 2023. GO GREEN hasłem tegorocznej konferencji. Sprawdź agendę!

Innovation Day 2023. GO GREEN hasłem tegorocznej konferencji. Sprawdź agendę!

Innovation Day 2023 odbędzie się już 25 października 2023 roku w Teatrze Kamienica w Warszawie. To ważne dla branży wydarzenie składać się będzie z dwóch części: konferencji poświęconej zielonym zmianom w innowacyjnym środowisku branży spożywczej i handlowej oraz wieczornej gali, podczas której poznamy wyniki konkursu Złote Innowacje FMCG & Retail 2023.

Konferencja Innovation Day 2023 pod hasłem #GOGREEN

Głównym hasłem tegorocznej konferencji Innovation Day jest #GOGREEN. Podczas wydarzenia organizator skupi się na zrównoważonej innowacyjności w sektorze spożywczym, retailu, logistyce i dystrybucji.

W trakcie sześciu paneli dyskusyjnych głos zostanie oddany ekspertom i praktykom pracującym na co dzień z produktami i usługami rynku spożywczego. Tematyka tegorocznej edycji skupia się wokół najważniejszych przemian obserwowanych na rynku FMCG, w handlu i logistyce w kontekście wykorzystania nowych technologii, innowacji produktowych oraz usługowych czy działań pro-środowiskowych realizowanych przez różnych graczy na rynku.

TRWA REJESTRACJA NA INNOVATION DAY 2023!

KUP BILET

Innovation Day 2023 – agenda

Część konferencyjną rozpoczną wystąpienia przedstawicieli agencji badawczych, które poprowadzą Joanna Rogalska, Knowledge Manager z NielsenIQ i Aliaksandr Baradzin, Director Customer Success z NielsenIQ Bases oraz Szymon Mordasiewicz, Dyrektor Komercyjny Panelu Gospodarstw Domowych z GfK Polonia.

Podczas wydarzenia odbędzie się sześć paneli dyskusyjnych:

  • Biznes, innowacyjność i zrównoważony rozwój
  • Food & Agri – zrównoważony przemysł spożywczy, rolnictwo i sadownictwo
  • Zielony Handel. W poczuciu odpowiedzialności za planetę
  • Zrównoważony rozwój w logistyce i opakowaniach
  • Zielone technologie w sektorze FMCG i Retailu
  • Innowacje w sektorze FMCG a świadomość konsumencka

Konkurs Złote Innowacje FMCG & Retail 2023

Dopełnieniem tego wyjątkowego dnia będzie wieczorna Gala "Złote Innowacje FMCG & Retail" 2023, podczas której ogłoszone zostaną wyniki konkursu i wręczone prestiżowe statuetki.

Organizatorem wydarzenie jest Wydawnictwo Fischer Trading Group, wydawca ogólnopolskiego miesięcznika HURT & DETAL, który od lat dostarcza najświeższe informacje i analizy dotyczące sektora FMCG i retailu.

Więcej informacji o Innovation Day 2023 można znaleźć na innovation-day.pl.


foto: mat. redakcji