Rusza loteria Da Grasso i marki Żywiec. Co można wygrać?

Rusza loteria Da Grasso i marki Żywiec. Co można wygrać?

W restauracjach Da Grasso ruszyła loteria będąca wspólną inicjatywą Da Grasso i marki Żywiec. LoteriaŻ, bo tak nazywa się ten najnowszy konkurs, to idealny sposób na rozpoczęcie jesiennej przygody ze smakiem i atrakcyjnymi nagrodami.

Loteria Da Grasso i Żywiec 2023

Loteria Da Grasso i Żywiec rozpoczęła się 1 września 2023 i portwa aż do połowy kolejnego miesiąca, czyli do 15 października 2023 roku

Aby wziąć udział w loterii Da Grasso trzeba w tym okresie kupić dowolną pizzę w zestawie z dwoma piwami Żywiec. Poniżej znajduje się pełna lista piw Żywiec, które biorą udział w konkursie Da Grasso:

  • oferta dotyczy tylko piw butelkowanych i KEG (z nalewaka) Żywiec
  • bezalkoholowych we wszystkich kanałach sprzedaży
  • alkoholowych w lokalu
  • Uwaga! Nie dotyczy piw Heineken oraz Desperados

Zakupu można dokonać zarówno w lokalu, jak online z dostawą do domu. Co ważne, aby wziąć udział w konkursie Da Grasso należy zachowań dowód zakupu, a więc paragon, który następne trzeba zarejestrować na dedykowanej stronie.

Loteria Da Grasso nagrody

Loteria Da Grasso podzielona jest na sześć etapów, a każdy z nich przynosi różnorodne nagrody, które z pewnością przypadną do gustu każdemu uczestnikowi. Do wygrania są m.in.:

  • iPhone 14 Pro,
  • Głośniki bluetooth JBL,
  • Vouchery na pizzę w Da Grasso.

LoteriaŻ to kolejny efekt owocnej współpracy między Da Grasso a marką Żywiec. Obie firmy kontynuują swoją wspólną misję przynoszenia satysfakcji klientom i dostarczania niezapomnianych doświadczeń smakowych.

Da Grasso loteria regulamin

Aby wziąć udział w loterii Da Grasso należy nie tylko kupić konkursowy zestaw, ale także do 15 października 2023 zarejestrować dowód zakupu. W loterii Da Grasso wziąć mogą udział wyłacznie osoby pełnoletnie. 

Co ważne, jeden uczestnik może zarejestrować się do loterii wielokrotnie. Istotne jest natomiast, aby użyć do tego jednego i tego samego adresu e-mail. Jak czytamy w regulaminie, przesłanie większej liczby zakupów promocyjnych w jednym zarejestrowanym zgłoszeniu do loterii będzie traktowane jako jedno zgłoszenie.

Da Grasso loteria nagrody losowanie

Losowanie nagród odbędzie w ramach sześciu etapów w dniach 12.09, 19.09, 26.09, 03.10, 10.10, 17.10. W każdym losowaniu wygrywa aż 61 osób. 

Nagrody w ramach loterii Da Grasso 2023 to:

  • iPhone 14 Pro o wartości 6499 zł
  • głośnik JBL Go 3 o wartości 179,00 zł
  • Voucher o wartości 100 zł

Na całą pulę nagród (łącznie 366 szt. nagród) w loterii Da Grasso przeznaczy 84 066,00 zł.


 

Reklama