Duży dystrybutor zmienia dyrektora generalnego. Na co stawia w Polsce MV Group?

Duży dystrybutor zmienia dyrektora generalnego. Na co stawia w Polsce MV Group?

MV GROUP Distribution Poland, będący częścią MV GROUP, jednej z największych grup biznesowych działających w krajach bałtyckich, ogłosiła ważną zmianę na stanowisku dyrektora generalnego. Po siedmiu latach w MV GROUP, z firmy odchodzi Donatas Zykus, który stał na czele polskiego oddziału przez dwa i pół roku. Kto go zastąpił?

Nowa osoba na czele MV GROUP Distribution Poland

Od 1 września br. funkcję dyrektora generalnego MV GROUP Distribution Poland zajął Robert Walewski, który dołączył do firmy kilka lat temu. Wcześniej zajmował on stanowisko kierownika działu marketingu w Polsce, odpowiadając za rozwój różnych kategorii produktów i marek na polskim rynku. 

Walewski na nowym stanowisku będzie kierował całym przedsiębiorstwem dystrybucyjnym MV GROUP Distribution Poland. Jak mówi dyrektor zarządzający MV GROUP, Marijus Cilcius, przyświęcał będzie mu jasny cel, którym jest umocnienie pozycji firmy na rynku polskim i dywersyfikacja portfela reprezentowanych marek. 

Potencjał polskiego rynku jest ogromny, mamy dużo przestrzeni do dalszego wzrostu i realizacji zamierzonych celów. Doceniam zaufanie, które otrzymałem od zespołu i wierzę, że wytyczona wspólnie strategia rozwoju w jeszcze większym stopniu zdynamizuje i wzmocni naszą pozycję.

Robert Walewski, nowy dyrektor generalny MV GROUP Distribution PL

MV GROUP Distribution Poland, wcześniej znane jako MV Poland, jest częścią MV GROUP, jednej z największych grup biznesowych działających w państwach bałtyckich, posiadającej spółki w Litwie, Polsce, Łotwie i Estonii. MV GROUP Distribution Poland działa na rynku polskim od 2005 roku. W portfolio firmy znajduje się ponad 45 marek i zatrudnia ona 75 pracowników.


foto: Robert Walewski, nowy dyrektor generalny MV GROUP Distribution PL (mat. prasowe)

Reklama