Marian Sepesi dołącza do InPost. Wcześniej pracował dla Amazona

Marian Sepesi dołącza do InPost. Wcześniej pracował dla Amazona

Marian Sepesi, który do tej pory odpowiadał za centra logistyczne Amazona w Europie Środkowo-Wschodniej, właśnie dołączył do zespołu InPost.

Nowy VP Operations w InPost

Jako nowy Vice President Operations zajmie się innowacyjnymi rozwiązaniami, które nie tylko zoptymalizują operacje InPost w tym zakresie, ale także uwzględnią różnorodne preferencje i potrzeby konsumentów w różnych krajach.

"Doświadczenie oraz umiejętności Mariana Sepesiego pomogą nam stworzyć najlepsze transgraniczne oferty dla klientów i merchantów na wszystkich najważniejszych rynkach, na których jesteśmy obecni" – podkreśla Rafał Brzoska, prezes InPost.

Wcześniej pracował w Amazonie

Marian Sepesi podkreślił, że jest dumny z dołączenia do najszybciej rozwijającego się operatora logistycznego w Europie. 

Przed dołączeniem do InPost, od 2014 roku pracował on w Amazonie jako Director of Regional Operations, odpowiadając za centra logistyczne w Europie Środkowo-Wschodniej. W tym czasie Marian Sepesi był kluczową osobą dla rozwoju operacji Amazona w Polsce i Europie Środkowej.

Wcześniej zajmował kluczowe stanowiska w obsłudze klienta, finansach i operacjach w firmie Whirpool w regionie EMEA. Posiada dyplom Executive MBA z Chicago Booth.


foto: Marian Sepesi, nowy VP Operations w InPost (linkedin.com)

Reklama