Allegro wprowadza nową metodę dostawy. Będzie dużo tańsza od obecnych na rynku

Allegro wprowadza nową metodę dostawy. Będzie dużo tańsza od obecnych na rynku

Allegro Mini Przesyłka to zupełnie nowa forma dostawy, jakiej jeszcze nie było na polskim rynku. Jest rezultatem rozszerzenia współpracy platformy zakupowej z Pocztą Polską i będzie dostępna wyłącznie dla użytkowników Allegro. Cena przesyłki Allegro Mini jest zaskakująco niska. Ile trzeba zapłacić za tę formę dostawy? 

Allegro Mini Przesyłka debiutuje na platformie

Nowa opcja dostawy małych przesyłek ma być odpowiedzią na potrzeby klientów biznesowych i indywidualnych, którzy – jak czytamy w komunikacie – nadają drobne przesyłki i oczekują bardzo konkurencyjnej ceny oraz możliwości wygodnego sposobu wysyłki i odbioru. 

Atutem usługi ma być możliwość śledzenia statusu przesyłki. Informacje na jakim etapie doręczenia znajduje się przesyłka, można będzie uzyskać na pośrednictwem strony internetowej Poczty Polskiej lub platformy Allegro.

 

Jak nadal mini przesyłkę na Allegro?

Allegro Mini Przesyłki można nadawać wyłącznie przez narzędzie Wysyłam z Allegro lub poprzez integrację zewnętrznych narzędzi z API Wysyłam z Allegro, a następnie przekazać w placówkach pocztowych, wcześniej naklejając na nie samodzielnie wygenerowaną i wydrukowaną etykietę.

Adresaci odbiorą swoje przesyłki, w dogodnym dla siebie czasie, ze swoich skrzynek pocztowych.

Allegro Mini Przesyłka – cena

W ramach usługi Allegro Mini Przesyłka można nadać paczkę o wymiarach 32,5 cm x 23 cm x 2 cm i wadze do 500 g. Cena nadania Mini Przesyłki na Allegro to 3,99 zł. 

Allegro Mini Przesyłka to kolejne rozszerzenie współpracy największej w Polsce platformy zakupowej z Pocztą Polską. Do tej pory użytkownicy mogli korzystać z usług kurierskich Pocztex.


foto: mat. prasowe

Reklama