McDonald's zaczyna sprzedawać ubrania? Rusza kampania promująca serial Loki

McDonald's zaczyna sprzedawać ubrania? Rusza kampania promująca serial Loki

McDonald's, który słynie z nietuzinkowych współprac, ponownie zaskakuje. Tym razem kolaboracja ucieszy szczególnie fanów Marvela. W ofercie sieci fast food właśnie zadebiutował sos słodko-kwaśny dedykowany Lokiemu. To jednak nie wszystko. McDonald's dodatkowo uruchomił sklep internetowy, w którym można kupić limitowany nakład ubrań. Ile kosztują ubrania McDonald's x Palace? 

Ubrania Palace w McDonald's

Pierwsza zapowiedź współpracy McDonald's i Palace pojawiła się na polskim profilu sieci fast food w niedzielę 3 września 2023. Sieć zdradziła kolejne podpowiedzi za pośrednictwem wideo, na którym na ekranie telewizora, poza urywkami filmów, możemy zauważyć przerobione logo McDonald's ze streetwearową marką Palace. Było to zapowiedź kolaboracji obydwu brandów. 

W ramach współpracy McDonald's i marki Palace powstały specjalne ubrania. Te można kupić w sklepie internetowym pod tym linkiem. To element kampanii przebiegającej pod hasłem "As Featured In", która wystartowała już w Stanach Zjednoczonych. Promuje ona premierę drugiego sezonu serialu Loki, która odbędzie się już 6 września na Disney+.

Ile kosztują ubrania McDonald's x Palace?

Wśród ubrań McDonald's i Palace znajdziemy m.in. bluzy w trzech kolorach, koszulki, a także deskorolki. Ile kosztują ubrania McDonald's promujące serial Loki?

Cena bluzy McDonald's i Palace, na której widnieje logo McDonald's z napisem Palace to 138 euro, czyli około 615 zł. Do tego musimy jednak doliczyć jeszcze przesyłkę do Polski, która kosztuje 10 euro. 

Koszulka McDonald's x Palace kosztuje z kolei 48 euro (około 215 zł), a deskorolka - 65 euro (około 290 zł).

Co ważne, przy zakupie ubrań McDonald's i Palace nie ma możliwości zwrotu produktu - czytamy w regulaminie. Nie odnosi się to do produktów wadliwych lub uszkodzonych.

Loki w McDonald's

Początkowo współpraca Lokiego z McDonald's zaczęła została ogłoszona w Stanach Zjednoczonych. Na początku sierpnia br. światło dzienne ujrzała reklama, w której Tom Hiddleston zmierza w kierunku kasy w restauracji McDonalds. Spot ten nawiązuje do najnowszej współpracy sieci, która odbywa się zaledwie chwilę przed premierą drugiego sezonu serialu Loki. 

Zestaw Lokiego w McDonald's

W ramach współpracy w restauracjach McDonald's w Stanach Zjednoczonych pojawiła się nowa pozycja w menu. Mowa o zestawie, który nosi nazwę "As Featured In".

Klienci mogą samodzielnie wybierać spośród kilku pozycji, które mogą znaleźć się w takim zestawie. Mowa m.in. o kanapce Big Mac, Quarter Pounder z serem czy też kurczakach McNuggets. Do tego klienci dostaną frytki, napój i sos słodko-kwaśny inspirowany drugim sezonem serialu "Loki". 

Słodko-kwaśny sos dedykowany Lokiemu pojawił się także w Polsce. Póki co można go dostać zamawiać np. McNuggets. O dedykowanym zestawie w Polsce na ten moment nic nie wiadomo. Na tym jednak nie kończy się najnowsza akcja McDonald's promująca premierę drugiego sezonu Loki.

McDonald's w serialu Loki

O współpracy McDonald's z Lokim w Stanach Zjednoczonych było głośno już od początku sierpnia br. Wtedy nie wiadomo było jeszcze, czy kolaboracja będzie miała swoją premierę także w Polsce.

Dopiero w sobotę 2 września na profilu polskiego oddziału McDonald's pojawiła się pierwsza tajemnicza informacja. Sieć opublikowała grafikę, na której czytamy "McDonald's wystąpił w". Ucięte w połowie zdanie początkowo niewiele mówiło internautom. Teraz jednak wiemy już, że mowa o najnowszym sezonie serialu Loki, w którym Sylvie ma pracować w McDonald'sie. 


foto: palace.mcdonaldsasfeaturedin.com

Reklama