Dziesiątki nagród w wielkiej loterii – Selgros świętuje 26 lat w Polsce

Dziesiątki nagród w wielkiej loterii – Selgros świętuje 26 lat w Polsce

Laureaci „Wielkiej Loterii Selgros 26 lat na +” odebrali nagrody.Loterie jubileuszowe organizowane przez Selgros cieszą się wielkim zainteresowaniem Klientów. Nie inaczej było w tym roku, a pretekstem do wspólnej zabawy był jubileusz 26 lat obecności sieci na polskim rynku.

W tegorocznej loterii do wygrania było łącznie aż 26 000 bonów towarowych, a 10 szczęśliwców mogło cieszyć się głównymi nagrodami - bonami o wartości aż 10 000 zł. Wszyscy zwycięzcy odebrali już swoje nagrody.

Zasady „Wielkiej Loterii Selgros 26 lat na +” były proste. Po zrealizowaniu zakupów i otrzymaniu paragonu z kodem QR wystarczyło zeskanować go w specjalnym terminalu i cieszyć się wygraną. Na Klientów Selgros czekało 26 000 bonów towarowych o wartości od 20 do 1500 złotych oraz 10 nagród głównych w postaci bonów o wartości 10 000 złotych.

Często robię zakupy w Selgros, ale po raz pierwszy udało mi się coś wygrać! Bardzo się cieszę, kwota bonów naprawdę robi wrażenie. Teraz jeszcze częściej będę odwiedzał Selgros i z przyjemnością realizował wygrane bony.

Wojciech Lisowski, zwycięzca nagrody głównej Loterii Selgros

fot. materiały prasowe

Reklama