Haribo inwestuje w owocaśną kampanię: do wygrania 140 tys. zł!

Haribo inwestuje w owocaśną kampanię: do wygrania 140 tys. zł!

Marka HARIBO przygotowała dla swoich wielbicieli wyjątkową zabawę, w której do wygrania jest 511 nagród o łącznej wartości ponad 140 tys. złotych! To Loteria wygrywaśna trwająca od 10.08 do 10.10.2023 r. Zakup promocyjny umożliwiający udział w loterii obejmuje wszystkie produkty HARIBO, a prosty i jednocześnie angażujący mechanizm loterii oraz atrakcyjne nagrody gwarantują wiele radości!

Aby wziąć udział w Loterii HARIBO należy w dniach od 10 sierpnia do 10 października br. zakupić jeden, dowolny produkt HARIBO, zachować dowód zakupu, a następnie zarejestrować go na www.loteriaharibo.pl i zakręcić kołem na stronie loterii, by grać o wyjątkowe nagrody! Wśród nich znajdują się: 10 smartfonów Samsung Galaxy S22, 200 szt. unikalnych gier planszowych Monopoly HARIBO oraz 300 zestawów gier „Owocaśne pary” wraz z produktami HARIBO.

Dodatkowo każde zgłoszenie weźmie udział w losowaniu nagrody głównej, czyli aż 50 000 zł! Szczegóły oraz regulamin dostępne będą od 10.08.2023 na stronie www.loteriaharibo.pl

Owocaśna loteria z intensywnym wsparciem

Aktywacja HARIBO wspierana będzie intensywnymi działaniami promocyjnymi. Zaplanowano kampanię telewizyjną ze specjalnym tag-on’em, prowadzone będą działania reklamowe w social mediach, w komunikacji miejskiej oraz w aplikacji gazetkowej. Dodatkowo komunikaty promocyjne pojawią się na nośnikach LED, opakowaniach produktów oraz na materiałach POS.

Loteria wspierana będzie także działaniami PR. Intensywna kampania zapewni szerokie dotarcie z komunikatem i z pewnością przełoży się na wzmożone zainteresowanie konsumentów produktami HARIBO w punktach sprzedaży. 
 


fot. materiały prasowe

Reklama