Urodziny wśród gwiazd – Martini świętuje 160-lecie w Warszawie

Urodziny wśród gwiazd – Martini świętuje 160-lecie w Warszawie

Marka Martini przygotowała dla swoich fanów wiele atrakcji w związku z okrągłą rocznicą powstania. 17 sierpnia w Warszawie odbył się wyjątkowy bankiet z udziałem gwiazd. A gościem specjalnym była wyjątkowa artystka.

Martini obecne jest na rynku już od 160 lat. Z okazji tej rocznicy ruszyła globalna kampania „160 Years of Great Taste”. Brand zamierza świętować w wyjątkowy sposób, również w Polsce.

Legendarny smak

Trasa Martini oficjalnie rozpoczęła się 6 lipca w Mediolanie. W specjalnie przygotowanym barze Martini Terrazza spotkała się śmietanka towarzyska. Goście mogli sami nauczyć się przygotowywać koktajle na bazie Martini. A nad ich wysiłkami czuwali mistrzowie sztuki barmańskiej.

Oficjalna celebracja urodzin miała miejsce w czwartek, 6. lipca. W barze, zlokalizowanym w Mediolanie zaproszeni goście mogli spróbować swoich sił w tworzeniu koktajli pod okiem mistrzów w barmańskim fachu.

Teraz przyszedł czas na Polskę! 17 sierpnia w warszawskim lokalu Ufficio Primo spotkali się przedstawiciele marki, celebryci i influencerzy. Goscie mogli posłuchać o historii marki, skosztować niezwykłych drinków na bazie Martini, a także wysłuchać koncertu wyjątkowej gwiazdy, która niezwykle rzadko występuje na zamkniętych imprezach – Sanah.

Marka Martini będzie kontynuować urodzinową trasę. Dla swoich fanów przygotowała jeszcze wiele niespodzianek.
 


fot. materiały własne redakcji

Reklama