Kolejna głośna współpraca w wykonaniu OSHEE. Raper Mata stworzył limitowany napój

Kolejna głośna współpraca w wykonaniu OSHEE. Raper Mata stworzył limitowany napój

OSH33 to nowy produkt od polskiego producenta Oshee, który powstał we współpracy ze znanym raperem o ksywie Mata. Choć oficjalna premiera nowego napoju Oshee Maty przez długi czas była owiana tajemnicą, to niektórzy fani rapera mieli już okazję spróbować tego napoju. Jak smakuje napój Oshee Mata? Ile będzie kosztowało Osh33? Od kiedy Oshee od Maty będzie dostępne w sprzedaży? Już odpowiadamy!

Premiera Oshee od Maty 2023

Napój Oshee, który powstał we współpracy z Matą po raz pierwszy został pokazane podczas imprezy dla fanów rapera. W trakcie urodzinowego koncertu Maty na warszawskim Torwarze każdy mógł poczęstować się różowym Oshee Maty. Niektórym udało się zdobyć cały sześciopak. 

Spośród fanów Maty obecnych na wydarzeniu znaleźli się również tacy, którzy momentalnie zwęszyli w napojach Oshee x Mata spory interes. Nie trzeba było długo czekać, aż napoje Oshee Maty pojawiły się w sprzedaży online – głównie zaczęły być wystawiane na platformach zakupowych Allegro oraz Vinted.

Cena napojów Oshee od Maty nie miała jednak wiele wspólnego z rzeczywistą wartością tych produktów. Wśród ogłoszeń na Allegro i Vinted, gdzie przedpremierowo można kupić Osh33 znajdziemy oferty, których ceny przekraczają 50 zł za jedną butelkę napoju powstałego w kolaboracji Oshee i Maty. 

Okazuje się jednak, że już niedługo każdy będzie mógł spróbować Oshee od Maty i to w rynkowej cenie. Wiemy, od kiedy Oshee od Maty będzie w sprzedaży.

Oshee Mata – jaki ma smak?

Podczas urodzinowego koncertu Maty, fani rapera mogli zdobyć różowe Osh33. Jego smak budzi różne emocje wśród osób, które miały okazję go spróbować. Jaki smak ma różowe Oshee Maty? Dokładnie jest to połączenie róży z miodem i dodatkiem ekstraktu z ashwagandhy. Pojawiają się już głosy jakoby nowy napój Oshee od Maty miał pachnieć jak... mydło lub tonik do twarzy. Wszystko to za sprawą róży, która jest często wykorzystywana w kosmetykach. 

Okazuje się jednak, że rozdawane podczas urodzinowego koncertu Maty różowe Oshee nie jest jedynym wariantem produktu w kolaboracji z raperem. Do naszej redakcji już od pewnego czasu docierały zdjęcia przedstawiające niebieskie Oshee Maty. Doniesienia te właśnie potwierdził sam producent. Drugim smakiem Oshee od Maty będzie połączenie jagody i jaśminu z ekstraktem z żeń-szenia

Co ciekawe, różowe Oshee od Maty, czyli Love Potion Rose-Honey zostało wzbogacone o ashwagandhę, której przypisywane jest działanie uspokajające. Drugi wariant natomiast zawiera dodatek żeń-szenia – o działaniu pobudzającym. 

Kiedy Oshee Maty trafi do sklepów?

Oficjalna premiera Oshee od Maty przez długi czas była owiana tajemnicą. Jednak już od początku sierpnia do naszej redakcji docierały informacje świadczące o tym, że Oshee Maty pojawi się w sprzedaży jeszcze w wakacje. Mamy już oficjalne informacje od producenta. Kiedy zatem odbędzie się premiera Oshee Maty?

Osh33, czyli autorskie Oshee Maty pojawi się w sprzedaży w środę 16 sierpnia. Od tego dnia zobaczymy także znanego rapera w spocie reklamowym marki Oshee.

Gdzie kupić Oshee Maty?

Premiera napoju Oshee Mata odbędzie już 16 sierpnia 2023. Napoju tego nie będzie można jednak kupić we wszystkich sklepach. Gdzie zatem będzie dostępne Oshee od Maty? Według informacji przekazanych przez producenta, premiera Oshee Maty odbędzie się w sklepach Żabka w całej Polsce.

Ile kosztuje Oshee Maty?

Przed oficjalnym startem sprzedaży producent nie podał ceny Oshee od Maty. Możemy jednak domyślać się, że ta nie przekroczy 5 zł.

Przykładowo napoje Oshee & Iga Team, które powstały w kolaboracji ze znaną tenisistką kosztują 4,99 zł za butelkę o pojemności 555 ml. Analogiczną pojemność mają mieć napoje Oshee od Maty, więc cena powinna być również podobna.

Oshee realizuje swój plan

Oshee mocno stawia na współprace. W lutym br. marka podpisała kontrakt sponsorski z Igą Świątek i jej sztabem. Wcześniej polski producent współpracował m.in. z Robertem Lewandowskim. O tym, że Oshee jeszcze w 2023 roku zaskoczy wszystkich kolejną współpracą już w lipcu mówił naszej redakcji Paweł Jacaszek, prezes firmy Oshee. Wyjaśniał wtedy, że podtrzymywanie marki to proces, który wymaga ciągłego bodźcowania

Zapowiadając wtedy kolejny projekt, Jacaszek powiedział nam, że ten będzie "nie do końca oczywisty w porównaniu do dotychczasowych inicjatyw". Wtedy prezes Oshee nie mógł zdradzić szczegółów. Teraz wiemy natomiast, że chodziło o Matę – który w przeciwieństwie do pozostałych partnerów marki nie jest związany ze światem sportu.


foto: Oshee