Biedronka – godziny otwarcia w długi weekend w sierpniu

Biedronka – godziny otwarcia w długi weekend w sierpniu

Godziny otwarcia Biedronki w długi weekend w sierpniu, a więc w Święto Wojska Polska, które wypada 15 sierpnia 2023 mogą różnić się od tych "codziennych". Często przy okazji długiego weekendu w sierpniu sieci handlowe wydłużają albo skracają godziny otwarcia. Jaką decyzję podjęła Biedronka? Jakie będą godziny otwarcia sklepów Biedronka przed oraz po Święcie Wojska Polskiego? Czy sklepy Biedronka będą otwarte 15 sierpnia 2023? Już odpowiadamy!

Biedronka w długi weekend 15 sierpnia 2023 – czy sklepy Biedronka będą otwarte?

15 sierpnia 2023 obchodzimy Święto Wojska Polskiego, które jest jednym z ważniejszych świąt narodowych. Święto Wojska Polskiego jest obchodzone każdego roku 15 sierpnia, czyli w dniu rocznicy zwycięskiej Bitwy Warszawskiej, która miała miejsce w 1920 roku. W 2023 roku Święto Wojska Polskiego wypada we wtorek.

Ustawowo Święto Wojska Polskiego jest dniem wolnym od pracy, w związku z czym wiele osób korzysta z długiego weekendu sierpniowego. Jak zatem będą otwarte sklepy Biedronka w długi weekend?

Zgodnie z informacją przekazaną przez sieć, sklepy Biedronka będą zamknięte w Święto Wojska Polskiego, czyli w czwartek 15 sierpnia 2023. Zakupy w Biedronce można będzie jednak zrobić przed, a także po Święcie Wojska Polskiego.

Biedronka – godziny otwarcia w długi sierpniowy weekend

W czasie długiego weekendu w sierpniu, a więc okresie przed oraz po Święcie Wojska Polskiego 2023, sklepy Biedronka będą otwarte w wydłużonych godzinach. Sieć poinformowała, że wydłużone godziny otwarcia sklepów Biedronka będą obowiązywały w okresie od czwartku 10 sierpnia do soboty 19 sierpnia, z wyłączeniem 15 sierpnia, kiedy obchodzone jest Święto Wojska Polskiego. 

W jakich godzinach Biedronka otworzy sklepy w długi weekend w sierpniu? Na co dzień sklepy Biedronki są czynne zazwyczaj do godziny 22:00. Zmienia się to jednak w tygodniu świątecznym. W czwartek, piątek, sobotę oraz poniedziałek przed Świętem Wojska Polskiego oraz w środę, czwartek, piątek i sobotę po Święcie Wojska Polskiego sklepy Biedronka będą otwarte do godziny 23:00 lub dłużej.

Wydłużone godziny otwarcia sklepów dotyczą wybranych placówek Biedronka. Warto pamiętać, że niektóre sklepy Biedronka są czynne całodobowo. Przykładowo Biedronka przy ulicy Dolnej w Warszawie będzie czynna w poniedziałek, wtore i piątek całodobowo, a w środę oraz soobtę do 23:45. 


foto: mat. redakcji

Reklama