Zupełnie nowy format pod szyldem Sphinx. Sieć otworzyła pierwszy coctail bar

Zupełnie nowy format pod szyldem Sphinx. Sieć otworzyła pierwszy coctail bar

W Jarocinie zadebiutował właśnie zupełnie nowy format gastronomiczny od marki Sphinx. W sercu miasta, na rynku, otwarto właśnie Sphinx Coctail Bar. Ten absolutnie wakacyjny koncept został zaprezentowany przez należącą do Sfinks Polska sieć po raz pierwszy. Ma być zapowiedzią pełnowymiarowej restauracji, która pojawi się w Jarocinie już za kilka miesięcy.

Sphinx Coctail Bar w Jarocinie

Sphinx Coctail Bar to niewątpliwie innowacyjny krok marki Sphinx, ukierunkowany na wyjątkowe doznania dla gości podczas ciepłych miesięcy. Jest to tarasola - lekka zadaszona konstrukcja, pod którą znalazł się bar i stoliki z charakterystycznymi dla sieci Sphinx elementami wystroju, jak kolorowe lampy z tykw, donice z dekoracyjną roślinnością oraz wygodne kanapy. 

W menu Coctail Baru Sphinx znajdziemy przede wszystkim różnego rodzaju napoje, w tym szereg autorskich i klasycznych drinków, lemoniady i napoje ciepłe. W karcie znalazły się też przystawki. Oprócz tego goście mogą zamówić desery – bezę Pavlovą, szarlotkę z lodami, brownie z owocami, a także lody. 

Letni koncept pod marką Sphinx

Coctail Bar Sphinx będzie funkcjonował wyłącznie podczas miesięcy letnich. Jego otwarcie miało być jednoczesnie zapowiedzią nadchodzącej restauracji Sphinx w Jarocinie, która według założeń sieci ma zostać otwarta pod koniec 2023 roku lub na początku 2024 roku.

Mateusz Cacek, wiceprezes Sfinks Polska, przyznał, że pomysł stworzenia Coctail Baru wynikał ze wspólnej chęci sieci oraz partnera franczyzowego, we współpracy z którym sieć rozpocznie działalność w Jarocinie, do stworzenia miejsca pod szyldem Sphinx jeszcze przed oficjalnym otwarciem.


Foto: mat. prasowe

Reklama