Anna Radowicka nowym PR managerem ds. korporacyjnych w Herbapolu

Anna Radowicka nowym PR managerem ds. korporacyjnych w Herbapolu

Herbapol-Lublin poinformował o ważnej zmianie personalnej w dziale komunikacji firmy. Anna Radowicka, która do tej pory pełniła funkcję PR & Social Media Managera, dodatkowo zajmie stanowisko PR managera ds. korporacyjnych.

Ta doświadczona specjalistka wnosi ze sobą nie tylko wiedzę, ale również pasję do budowania pozytywnego wizerunku firmy oraz tworzenia wartościowych relacji. W nowej funkcji Anna Radowicka będzie odpowiadać za opracowanie i realizację kompleksowej strategii komunikacji firmy, a także dbałość o relacje z otoczeniem. 

Anna Radowicka przyjmuje nowe funkcje w Herbapol-Lublin

Anna Radowicka odpowiada obecnie za kształtowanie wizerunku firmy, jej marek oraz produktów poprzez kreację i egzekucję planu działań informacyjno-promocyjnych. Dba o efektywność komunikacji zewnętrznej oraz wewnętrznej, celem zapewnienia jak największego zasięgu, jak i wywołania zaangażowania strategicznych grup docelowych.

Do jej obowiązków należy także kompleksowe zarządzanie wszystkimi profilami społecznościowymi oraz zapewnienie spójności strategii działań w przestrzeni mediów społecznościowych z ogólną strategią marketingową firmy i jej marek. W realizacji poszczególnych zadań ściśle współpracuje z prezesem zarządu, E-commerce Managerem, Brand Managerami, działem HR oraz R&D.

Anna Radowicka ukończyła dwie specjalizacje na Wydziale Nauk o Żywności i Żywieniu Człowieka w warszawskiej SGGW. Pracując jako dietetyk, prowadziła wiele projektów oraz szkoleń dotyczących zdrowego odżywiania się. Współpracowała z renomowanymi firmami z branży FMCG.

Herbapol stawia na społeczną odpowiedzialność

Anna Radowicka przyznała, że dobry wizerunek firmy opiera się na wielu solidnych fundamentach dodając przy tym, że jednym z najbardziej istotnym pozostaje społeczna odpowiedzialność. Nowa PR managerka ds. korporacyjnych zdradziła, na czym będzie się skupiała firma w najbliższym czasie.

(...) efektywna komunikacja na temat naszego zaangażowania w dbałość o środowisko czy wsparcie społeczności lokalnych, będzie jednym z moich priorytetów. Niezwykle ważnym dla nas wydarzeniem będzie też  przyszłoroczny jubileusz 75-lecia firmy, który chcemy szeroko komunikować.

Anna Radowicka, PR Manager w firmie Herbapol-Lublin S.A.

Foto: Anna Radowicka, PR Manager Herbapol-Lublin (mat. prasowe)

 

Reklama