Friz zaskakuje nowym produktem. Youtuber rozwija biznes spożywczy

Friz zaskakuje nowym produktem. Youtuber rozwija biznes spożywczy

NoRush to kolejny produkt sygnowany przez Friza, znanego na polskim rynku influencera. Były już lody Ekipy, były też napoje i praliny... Teraz przyszedł czas na sporą nowość. W sklepach jednej sieci właśnie debiutują napoje witaminowe od Friza. Gdzie można kupić wodę noRUSH? Ile kosztuje woda witaminowa od Friza? Sprawdzamy!

noRUSH – woda witaminowa od Friza

Premiera nowych wód witaminowych od Friza była owiana zupełną tajemnicą. Po raz pierwszy o wprowadzeniu marki noRush na rynek Friz poinformował dopiero w poniedziałek 1 sierpnia 2023 roku.  Jak powiedział, woda witaminowa noRush to produkt, nad którym Ekipa pracowała od miesięcy.

Woda witaminowa noRush od Friza jest dostępna w trzech smakach:

  • NoRush mandarynka Glow Up – czyli napój niegazowany o smaku mandarynkowym z dodatkiem biotyny, cynku i selenu.
  • NoRush Arbus Glow Up – czyli napój niegazowany o smaku mandarynkowym z dodatkiem biotyny, cynku i selenu.
  • NoRush Jagoda/Limetka Mindfuel – napój niegazowany o smaku jagodowo-limetkowym z dodatkiem witaminy B12, cynku i magnezu.
foto: Essa Co.

Woda noRUSH od Friza

W nagranej relacji Friz nie tylko zdradził, od kiedy będą dostępne w sprzedaży wody noRush, ale także wylistował, dlaczego warto ich spróbować. Mówił, że noRush to wody witaminowe, w których składzie znajdziemy rzeczy działające na nas "w pozytywny sposób". Mowa oczywiście o witaminach i minerałach – takich jak np. cynk lub witamina B12.

Reklamując wodę noRush Friz zaznaczył, że wody te są pozbawione sztucznych aromatów i barwników oraz charakteryzują się niską zawartością cukru. To szczególnie ważny argument biorąc pod uwagę poprzedni produkt sygnowany przez Friza, czyli napoje Ekipy, w których cukru znajdziemy sporo.

Do sprzedaży trafiły właśnie trzy smaki wody noRush. Każdy z nich jest dostępny w butelce o pojemności 533 ml.

Od kiedy wody noRush w sprzedaży?

W nagranej relacji Friz wyjawił, że wody noRush pojawią się w sprzedaży jeszcze w tym tygodniu. Nieco więcej informacji zdradził wcześniej Wujek Łuki, a więc Łukasz Wojtyca będący jednocześnie prezesem spółki Essa Co, która odpowiada za wprowadzenie marki noRush na rynek. 

Na swoim koncie na Twitterze wstawił grafikę w napisem "02 sierpnia Żabka". Koorystyka grafiki od razu sugeruje, że chodzi o premierę wód witaminowych noRush. Jak powiedział Friz, woda witaminowa noRush to produkt, nad którym Ekipa pracowała od miesięcy.

Gdzie można kupić wodę noRush od Friza?

Woda witaminowa noRush będzie początkowo dostępna wyłącznie w sklepach Żabka.

Ile kosztuje woda noRush?

Witaminowa woda od Friza jest dostępna wyłącznie w sklepach Żabka. Cena wody noRush to 4,99 zł za opakowanie liczące 533 ml. Żabka wprowadziła jednak promocję na wodę od Friza. Przy zakupie dwóch butelek noRush cena za jedną spada do 4,50 zł za opakowanie.

Friz rozwija spożywczy biznes

Nowa marka wody Friza noRush została wprowadzona na rynek przez utworzoną w maju tego roku nową spółkę influencerów, ESSA Co. Jak podawano wtedy, jej celem miało być "wykorzystanie globalnych trendów oraz ogromnego potencjału marek, które są wspierane przez influencerów". 

Spółkę ESSA tworzą dwa podmioty – Ekipa oraz Spotlight Supergoods Alliance, którzy wspólnie zrzeszają ponad 50 twórców.

Nie powinno zatem dziwić, że choć na wprowadzeniem na rynek wód witaminowych stoi spółka związana z Ekipą Friza, to do promocji marki noRush zaproszono także influencerkę spoza Ekipy. Mowa o Julii Żugaj, która z Frizem promuje nowe napoje pod hasłem "No sporóbuj!".


foto: instagram.com/@frizoluszek

Reklama