Lidl odpowiada na trend Barbie. Sieć znacznie obniża cenę lalek

Lidl odpowiada na trend Barbie. Sieć znacznie obniża cenę lalek
barbie w lidlu 2023 Lidl odpowiada na trend Barbie. Sieć znacznie obniża cenę lalek

Barbie to trend, na który odpowiadają już nie tylko producenci, ale także sieci handlowe. Wraz z premierą wyczekiwanego filmu Barbie, grono fanów i fanek tej zabawki znacznie wzrosło. Nic też dziwnego, że kolejne firmy decydują się na dołączenie do trendu. Wśród nich znalazł się również Lidl, który znacznie obniża cenę lalek Barbie w swojej ofercie. Od kiedy obowiązuje promocja? Ile kosztuje lalka Barbie w Lidlu?

Lalki Barbie w Lidlu

W czwartek, 27 lipca, sklepy Lidl Polska rozpoczną sprzedaż atrakcyjnej oferty lalek Barbie i Kena, która zachwyci nie tylko dzieci, ale również kolekcjonerów.

W wyjątkowej ofercie Lidla znajdzie się aż 7 modeli lalek Barbie lub Ken, dostępnych w przystępnej cenie jedynie 34,99 zł za sztukę. To doskonała okazja, aby wzbogacić kolekcję lalek i rozpocząć nową przygodę w świecie Barbie. Każda z lalek ma swój niepowtarzalny styl i charakter, dzięki czemu dzieci mogą odnaleźć swoją ulubioną postać i wcielić się w różnorodne role podczas zabawy.

Cena lalek Barbie i Ken w Lidlu 2023

W ofercie sklepu pojawią się również małe laleczki Barbie o wysokości 8 cm, które będą dostępne w cenach od 24,99 zł. To idealna propozycja dla tych, którzy chcą mieć swoje miniaturki Barbie i zabrać je wszędzie ze sobą.

Lalki Barbie od zawsze cieszyły się ogromną popularnością wśród dzieci i dorosłych. Są symbolem mody, elegancji i kreatywności, inspirując kolejne pokolenia do wyobraźni i kreatywnej zabawy. Teraz zyskały niejako "drugą młodość" za sprawą premiery filmu Barbie.


Foto: Lidl Polska

Reklama