Linia bułek do burgerów Premium marki Schulstad z Nagrodą Specjalną!

Linia bułek do burgerów Premium marki Schulstad z Nagrodą Specjalną!

Linia nowych bułek do burgerów Premium marki Schulstad została wyróżniona podczas 13. edycji konkursu "Złoty Paragon – Nagroda Kupców Polskich". Produkty firmy Lantmannen Unibake Poland otrzymały Nagrodę Specjalną, potwierdzając tym samym swoją doskonałą jakość i ważną pozycję na rynku.

Linia burgerów Premium od Schulstad z wyróżnieniem!

Sukces bułek do burgerów Schulstad Premium w konkursie "Złoty Paragon" jest rezultatem poprzedzonego gruntowną analizą rynku uznania przez kolegium redakcyjne miesięcznika Hurt & Detal. Potwierdza to, że bułki do burgerów Schulstad Premium zdobyły zaufanie konsumentów i zajmują ważne miejsce na rynku.

Jesteśmy dumni z przyznanego nam wyróżnienia ZŁOTY PARAGON dla linii naszych nowych bułek do burgerów PREMIUM marki Schulstad. Konkurs był organizowany przez redakcję magazynu ‘Hurt i Detal’. 

Lantmannen Unibake Poland

Bistro, Boston i Dallas – to nowa linia aromatycznych, delikatnych i miękkich w środku bułek Schulstad Premium – zawsze z błyszczącą złotobrązową skórką, które są idealną bazą do przygotowania burgerów.

W ramach linii Premium w ofercie producenta znajdują się trzy propozycje: w stylu brioche oraz z dwukolorową posypką z siemienia lnianego lub maku i sezamu. Każda bułka została starannie opracowana, aby zapewnić doskonały balans między miękkością wewnątrz a złocistą, wypieczoną skórką na zewnątrz.

Gala Liderów Rynku FMCG i Handlu 2023

Nagroda "Złoty Paragon – Nagroda Kupców Polskich" to prestiżowe wyróżnienie, które od ponad dekady honoruje wyróżniające się na polskim rynku produkty. Konkurs organizowany jest przez wydawnictwo Fischer Trading Group, a przebieg plebiscytu nadzoruje niezależny instytut KANTAR Polska, który liczy głosy i przygotowuje raport wynikowy.

Gala finałowa 13. edycji konkursu odbyła się w maju tego roku w Teatrze Kamienica w Warszawie. Nagrodę Specjalną dla linii bułek do burgerów Schulstad Premium odebrała na scenie Iwona Techmańska – Kierownik Kategorii w Lantmannen Unibake Poland.


Foto: mat. partnera

Reklama