Kaufland modernizuje swoje sklepy. Chodzi o zwiększenie efektywności energetycznej

Kaufland modernizuje swoje sklepy. Chodzi o zwiększenie efektywności energetycznej

Kaufland inwestuje w modernizację swoich sklepów. Firma chce w tej sposób nie tylko poprawić doświadczenia zakupowe klientów, ale także ograniczyć wpływ swojej działalności na klimat. Detalista właśnie poinformował o zakończeniu prac nad sklepami w czterech miastach.

Modernizacja sklepów Kaufland

Zmodernizowane sklepy w Łodzi, Bydgoszczy, Rawiczu i Zamościu zostały wyposażone w nowoczesne urządzenia chłodnicze, takie jak lady, lodówki i regały, które utrzymują optymalną temperaturę, zachowując świeżość produktów. Nowe urządzenia są także energooszczędne i przyjazne dla środowiska, dzięki zastosowaniu oświetlenia LED i naturalnych czynników chłodniczych.

Poza wyposażeniem, zmienił się także wygląd wnętrza niektórych placówek. W trakcie modernizacji sklepów w Rawiczu i Łodzi przeprowadzono również odświeżenie wnętrz, pomalowano ściany i zamontowano nowe oznaczenia grup towarowych, które są spójne z identyfikacją wizualną sieci Kaufland. 

Promocje w sklepach Kaufland

Z myślą o klientach, Kaufland przygotował także specjalne oferty promocyjne. Osoby odwiedzające sklepy w Rawiczu, Łodzi i Zamościu w dniach od 20 do 26 lipca mogą skorzystać z obniżek cen artykułów spożywczych sięgających nawet 50%. Dla wszystkich klientów dostępna jest również promocja 2+1 na gotowe dania chłodzone, a dla posiadaczy programu lojalnościowego Kaufland Card - promocja 2+1 na pakowane marynaty rybne.

Kaufland to międzynarodowa sieć sklepów, która posiada ponad 1500 placówek w Europie i zatrudnia około 155 000 pracowników. W Polsce sieć ta ma 240 marketów i zatrudnia około 15 500 pracowników. 


Foto: mat. prasowe

Reklama