Stokrotka zwiększa zasięg swojego sklepu online

Sklep online Stokrotki jest już dostępny w ponad 70 lokalizacjach. Właśnie dołącza do nich kolejna. Od 6 lipca zakupy online w Stokrotce mogą zrobić także mieszkańcy Wałbrzycha. 

Z oferty Stokrotki online można skorzystać w tym mieście zarówno w opcji z dostawą zakupów do wybranego miejsca, jak i odbiorem osobistym w sklepie stacjonarnym. 

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z INFORMACJAMI Z RYNKU:

Obserwuj nas w Google News

Sklep online Stokrotki w Wałbrzychu

Stokrotka ma teraz sklepy internetowe w ponad 70 lokalizacjach, co pokazuje zaangażowanie firmy w zapewnienie klientom wygodnych i szybkich zakupów online, dostosowanych do placówek stacjonarnych. 

Sklep internetowy Stokrotki oferuje klientom wybór spośród kilku tysięcy artykułów. W asortymencie dostępne są świeże produkty, takie jak owoce, warzywa, pieczywo czy nabiał. Klienci mogą także wybierać spośród mięs, wędlin, serów czy ryb, dostępnych zarówno w wersji paczkowanej, jak i z lady.

Jak zrobić zakupy w sklepie internetowym Stokrotki?

Zakupy w sklepie internetowym Stokrotki w Wałbrzychu można zrobić, wybierając opcję dostawy do wybranego miejsca lub odbioru osobistego w stacjonarnej placówce przy ul. Dunikowskiego 22-24.

Zamówienia można składać na stronie internetowej sklepu. Dostawy są realizowane od poniedziałku do soboty, w wybranym przez klienta przedziale czasowym.

Dla zakupów powyżej 120 złotych dostawa jest darmowa, natomiast przy zamówieniach poniżej tej kwoty koszt dostawy wynosi 5 złotych. Wartość minimalnego zamówienia to 60 złotych.

Rozwój sklepu internetowego Stokrotki i wprowadzenie go do kolejnej lokalizacji, takiej jak Wałbrzych, to istotny krok dla firmy, mający na celu zaspokojenie potrzeb i oczekiwań klientów. Dzięki coraz większej dostępności online, Stokrotka umożliwia jeszcze większej liczbie osób łatwy i wygodny sposób robienia zakupów spożywczych.


Foto: mat. prasowe

Reklama