Biedronka – godziny otwarcia w Boże Ciało

Godziny otwarcia Biedronki w okolicach Bożego Ciała 2024 mogą różnić się od tych "codziennych". Często przy okazji dni świątecznych sieci handlowe wydłużają albo skracają godziny otwarcia. Jaką decyzję podjęła Biedronka? Jakie będą godziny otwarcia sklepów Biedronka przed oraz po Bożym Ciele? Czy sklepy Biedronka będą otwarte w Boże Ciało 2024? Już odpowiadamy!

Biedronka w Boże Ciało 2024 – czy sklepy Biedronka będą otwarte?

Boże Ciało jest jednym z najważniejszych świąt katolickich, które jest obchodzone na całym świecie. Każdego roku Boże Ciało jest obchodzone w czwartek po niedzieli Trójcy Świętej. W 2024 roku Boże Ciało wypada zatem na 30 maja. Ustawowo Boże Ciało jest dniem wolnym od pracy. Jak zatem będą otwarte sklepy Biedronka w Boże Ciało 2024?

Zgodnie z informacją przekazaną przez sieć, sklepy Biedronka będą zamknięte w Boże Ciało, czyli w czwartek 30 maja. Zakupy w Biedronce można będzie jednak zrobić przed, a także po Bożym Ciele.

Biedronka – godziny otwarcia w Boże Ciało 2024

W okresie przed oraz po Bożym Ciele 2024, sklepy Biedronka będą otwarte w wydłużonych godzinach. Sieć poinformowała, że wydłużone godziny otwarcia sklepów Biedronka będą obowiązywały w okresie od poniedziałku 27 maja do soboty 1 czerwca z wyłączeniem 30 maja, kiedy obchodzone jest Boże Ciało 2023. 

W jakich godzinach Biedronka otworzy sklepy w tygodniu z Bożym Ciałem? Na co dzień sklepy Biedronki są czynne zazwyczaj do godziny 22:00. Zmienia się to jednak w tygodniu świątecznym. W poniedziałek, wtorek i środę przed Bożym Ciałem 2024 oraz w piątek i sobotę po Bożym Ciele sklepy Biedronka będą otwarte do godziny 23:30. 

Wydłużone godziny otwarcia sklepów dotyczą ponad 2800 placówek Biedronka. Warto pamiętać, że niektóre sklepy Biedronka są czynne całodobowo. Przykładowo Biedronka przy ulicy Dolnej w Warszawie będzie czynna w poniedziałek, wtore i piątek całodobowo, a w środę oraz sobotę do 23:45. 


Foto: mat. redakcji

Reklama