Karuzela Okazji w Lidlu. Sprawdziliśmy, jakie kupony i rabaty można wygrać

Karuzela Okazji w Lidlu. Sprawdziliśmy, jakie kupony i rabaty można wygrać

Karuzela Okazji w Lidlu to akcja promocyjna, która wystartowała w czwartek 1 czerwca 2023 roku. Wziąć udział w Karuzeli Okazji mogą wszyscy użytkownicy, którzy są zarejestrowani w aplikacji Lidl Plus. Tam mogą oni zyskać dostęp do dodatkowych rabatów na zakupy. Jak wziąć udział w Karuzeli Okazji Lidla? Jakie rabaty są dostępne w Karuzeli Okazji Lidla? Sprawdzamy regulamin!

Karuzela Okazji w Lidlu

Karuzela Okazji to kolejna inicjatywa w ramach Programu Oszczędnościowego Lidla. Sieć wprowadza za jego pośrednictwem nowe promocje każdego miesiąca. W maju klienci Lidla mogli skorzystać z Bonusowych Wtorki, Wielkich Obniżek Cen Mięsa, Zdrapki Plus oraz Lidlowa Super 5. W czerwcu natomiast obowiązują promocje w ramach Karuzeli Okazji. 

Do kiedy trwa Karuzela Okazji w Lidlu?

Karuzela Okazji w Lidlu jest najnowszą akcją promocyjną sieci, która jest dostępna w aplikacji Lidl Plus. Karuzela Okazji pojawiła się w czwartek 1 czerwca i potrwa do pierwszego dnia kolejnego miesiąca. Co za tym idzie, Karuzela Okazji trwa od 1.06.2023 do końca dnia 1.07.2023.

Jak skorzystać z Karuzeli Okazji w Lidlu?

W ramach akcji Karuzela Okazji klienci Lidla mogą zdobyć dodatkowe zniżki na zakupy i rabaty. Jak skorzystać z Karuzeli Okazji w Lidlu? Sprawdź, jak to zrobić krok po kroku!

 1. Dokonaj zakupów o wartości minimum 0,01 zł w dowolnym sklepie stacjonarnym Lidla w Polsce. Ważne: niektóre produkty są wyłączone z tej promocji, więc upewnij się, że wybrane przez ciebie produkty kwalifikują się do udziału. Wśród produktów, które nie są objęte promocją znajdują się m.in. napoje alkoholowe, wyroby tytoniowe czy produkty lecznicze.
 2. Przy kasie zeskanuj swoją Kartę w aplikacji Lidl Plus. To ważny krok, który umożliwi ci uczestnictwo w Karuzeli Okazji.
 3. Po zakończeniu zakupów wejdź ponownie do aplikacji Lidl Plus i przejdź do sekcji "Start". Tam zobaczysz przycisk o nazwie "Karuzela Okazji" - kliknij na niego.
 4. Teraz przed tobą pojawi się obraz karuzeli. Dotknij obrazu karuzeli na ekranie, a zobaczysz, jak zacznie się obracać.
 5. Czekaj, aż karuzela się zatrzyma. Na ekranie pojawi się informacja o kuponie promocyjnym, który właśnie otrzymałeś.

Ile można wykorzystać kuponów dziennie w Karuzeli Okazji Lidla?

Jak czytamy w regulaminie akcji, użytkownik aplikacji Lidl Plus może skorzystać z większej liczby kuponów niż jeden dziennie. Jedynym warunkiem jest zachowanie pomiędzy kolejnymi zakupami odstępu wynoszącego minimum 15 minut.

Jakie rabaty i kupony z Karuzali Okazji Lidla?

Karuzela Okazji Lidla to rodzaj akcji, w której, po zakręceniu karuzelą, użytkownik otrzyma rabat lub specjalną ofertę promocyjną. Okazuje się jednak, że już wcześniej wiadomo, jaki rabat można otrzymać. Uzależnione jest to wyłącznie od tego, które z kolei są to zakupy oraz jaką kwotę wydaliśmy podczas nich. 

Wśród rabatów i kuponów w Karuzeli Okazji Lidla znajdziemy m.in. kupony na zakup konkretnych produktów jak croissanty, masło czy banany, jak również kupony rabatowe na całe zakupy. Jakie rabaty i kupony otrzymamy kręcąc karuzelą w ramach akcji Karuzala Okazji Lidla?

po pierwszych zakupach:

 • do kwoty 50,00 zł i zakręceniu Karuzelą, Uczestnik otrzyma kupon na zakup produktu „Croissant 27% masła” marki Cukiernia w Sercu Lidla w cenie promocyjnej,
 • od 50,01 zł do kwoty 100,00 zł i zakręceniu Karuzelą, Uczestnik otrzyma kupon na zakup produktu „Banany Premium luz” marki Ryneczek Lidla w cenie promocyjnej,
 • od kwoty 100,01 zł i wyżej i zakręceniu Karuzelą, Uczestnik otrzyma kupon na zakup produktu „Masło Osełka 82% tł.” marki Pilos w cenie promocyjnej.

po drugich zakupach

 • do kwoty 50,00 zł i zakręceniu Karuzelą, Uczestnik otrzyma kupon na zakup produktu „Twaróg krążek półtłusty” marki Pilos w cenie promocyjnej,
 • od 50,01 zł do kwoty 100,00 zł i zakręceniu Karuzelą, Uczestnik otrzyma kupon na zakup produktu „Mleko świeże 3,2% lub 2%” marki Pilos w cenie promocyjnej,
 • od kwoty 100,01 zł i wyżej i zakręceniu Karuzelą, Uczestnik otrzyma kupon na zakup produktu „Papier toaletowy 3-warstw., 200 list.” marki Floralys w cenie promocyjnej.

po trzecich zakupach

 • do kwoty 50,00 zł i zakręceniu Karuzelą, Uczestnik otrzyma kupon na zakup produktu „Chipsy papryka lub solone” marki Snack Day w cenie promocyjnej,
 • od 50,01 zł do kwoty 100,00 zł i zakręceniu Karuzelą, Uczestnik otrzyma kupon na zakup produktu „Szynka konserwowa wieprzowa” marki Pikok w cenie promocyjnej,
 • od kwoty 100,01 zł i wyżej i zakręceniu Karuzelą, Uczestnik otrzyma kupon na zakup produktu „Jaja z wolnego wybiegu Klasa A, wielkość M, L, XL” marki Złota Nioska w cenie promocyjnej.

po czwartych zakupach

 • do kwoty 50,00 zł i zakręceniu Karuzelą, Uczestnik otrzyma kupon na zakup produktu „Czekolada z orzechami laskowymi, siekanymi, mleczna” marki Fin CARRÉ w cenie promocyjnej,
 • od 50,01 zł do kwoty 100,00 zł i zakręceniu Karuzelą, Uczestnik otrzyma kupon na zakup produktu „Serek homogenizowany o smaku waniliowym, 4-pack” marki Pilos w cenie promocyjnej,
 • od kwoty 100,01 zł i wyżej i zakręceniu Karuzelą, Uczestnik otrzyma kupon na zakup produktu „Awokado Hass szt.” marki Ryneczek Lidla w cenie promocyjnej.

po piątych zakupach

 • do kwoty 50,00 zł i zakręceniu Karuzelą, Uczestnik otrzyma kupon rabatowy Lidl Plus na kolejne zakupy za minimum 50 zł,
 • od 50,01 zł do kwoty 100,00 zł i zakręceniu Karuzelą, Uczestnik otrzyma kupon rabatowy Lidl Plus na kolejne zakupy za minimum 100 zł,
 • od kwoty 100,01 zł i wyżej i zakręceniu Karuzelą, Uczestnik otrzyma kupon rabatowy Lidl Plus na kolejne zakupy za minimum 150 zł.

Foto: mat. prasowe