Carrefour znalazł lokalizację pod nowy sklep w centrum Warszawy. Otwarcie jeszcze w maju

Carrefour znalazł lokalizację pod nowy sklep w centrum Warszawy. Otwarcie jeszcze w maju

W dobie malejącej dostępności lokalizacji nadających się na sklepy spożywcze, co szczególnie dotyczy metropolii, Carrefour Polska ogłasza otwarcie nowej placówki w samym centrum stolicy. Lokalizacja nie jest przypadkowa. Nowy sklep Carrefour pojawi się w miejscu, w którym przez wiele lat funkcjonował legendarny Supersam.

Nowy sklep Carrefour w Warszawie

Nowy sklep Carrefour ma powierzchnię ponad 2000 mkw. i został zaprojektowany tak, aby spełnić oczekiwania mieszkańców Śródmieścia i Mokotowa. Dotychczas konieczne było udanie się na zakupy do różnych części miasta, ale teraz mieszkańcy będą mieli wszystko pod ręką.

W nowym sklepie Carrefour obok kas tradycyjnych, zastosowano również kasy samoobsługowe oraz wdrożono usługę Scan&Go, która umożliwia samodzielne skanowanie produktów i opłacenie zakupów bez konieczności wyciągania ich z koszyka. 

Carrefour na Placu Unii Lubelskiej

Dyrektor nowego Hipermarketu Carrefour w Warszawie, Paulina Pacholczak, podkreśla, że lokalizacja sklepu w Placu Unii jest wyjątkowa z wielu powodów. "To między innymi kultowe miejsce, w którym rozpoczęła się transformacja handlu w czasach PRLu. Nowy hipermarket Carrefour w Placu Unii pozwoli na tanie, kompleksowe zakupy w centrum miasta. To duża oszczędność czasu dla okolicznych mieszkańców" – zaznacza.

Nowy sklep Carrefour oferuje klientom szeroki wachlarz usług i asortymentu. Na Targu Świeżości czekają na nich pyszne produkty prosto od lokalnych rolników, pieczywo wypiekane przez lokalnych piekarzy oraz świeżo wędzone wędliny i świeże ryby.

Dodatkowo, sklep posiada dedykowaną strefę dla różnych diet, gdzie dostępne są produkty bio, wegańskie, bezglutenowe, bezcukrowe i bezlaktozowe. Asortyment obejmuje również prawie 3000 produktów marki Carrefour, które wyróżniają się konkurencyjną ceną, jednocześnie gwarantując wysoką jakość.

Oficjalne otwarcie nowego sklepu Carrefour na Planu Unii Lubelskiej jest planowane na środę 31 maja.


Foto: mat. prasowe