Sieć kawiarni So Coffee rośnie. Lagardère Travel Retail zdradza plany na rozwój marki

Sieć kawiarni So Coffee rośnie. Lagardère Travel Retail zdradza plany na rozwój marki

Sieć kawiarni So Coffee kontynuuje swoją dynamiczną ekspansję. Lagardère Travel Retail ogłosiło otwarcie kolejnego lokalu oraz plany dalszego rozwoju marki.

Kolejna kawiarnia So Coffee w portfelu Lagardère Travel Retail

Nowa kawiarnia So Coffee została otwarta w Katowicach i jest prowadzona przez franczyzobiorców. Jest to jednocześnie pierwszy punkt franczyzowy, który znajduje się znajduje się przy ulicy, a nie w centrum handlowym.

Kawiarnia So Coffee została otwarta w Katowicach przy ul. Chopina 4, czyli w samym centrum miasta. Na przestrzeni 50 mkw. przewidziano jedenaście stolików i dwadzieścia dwa miejsca siedzące. Firma myśli już jednak o kolejnych otwarciach. Najbliższe są zaplanowane na czerwiec.

Jakie plany wobec So Coffee ma Lagardère Travel Retail?

Lagardère Travel Retail ma ambitne plany rozwoju marki So Coffee. Obecnie sieć liczy 49 lokali, z czego 6 prowadzonych jest przez franczyzobiorców, którzy pełnią coraz ważniejszą rolę w strategii rozwoju So Coffee.

Jak przyznał Grzegorz Łyczak, kierownik ds. projektu sieci franczyzowej w Lagardère Travel Retail Polska, firma chce rozwijać i promować model franczyzowy. 


Foto: mat. prasowe

Reklama