GYM WATER reklamowane przez Błachowicza na wyłączność w Żabce

GYM WATER reklamowane przez Błachowicza na wyłączność w Żabce

W ramach nowo rozpoczętej współpracy pomiędzy siecią sklepów Żabka i polską marką GYM WATER, od maja br. w sklepach sieci pojawią się napoje funkcjonalne reklamowane przez byłego mistrza UFC – Jana Błachowicza. 

Napoje w kształcie hantla

GYM WATER™ to polska marka innowacyjnych napojów funkcjonalnych. Od 2021 roku pod tą marką na rynku dostępne są już cztery różne linie produktowe – Energy, Protei, Fitness, Minerals – dostępne w charakterystycznych butelkach w kształcie hantla. Natomiast w 2022 roku dołączyły do nich dwie kolejne serie (Edge, Lite) wzbogacone o wodę kokosową. 

W ramach nowego partnerstwa, napoje GYM WATER będą dostępne w sklepach sieci Żabka. Na półki wprowadzono dwa smaki dostępne wyłącznie w sklepach Żabka:

  • LITE KIWI & STRAWBERRY (zielony),
  • EDGE MIXED BERRY (w ramach specjalnej akcji).

Poza tym w ofercie Żabki dostępne będą również smaki:

  • BLUEBERRY & PEACH (fioletowy),
  • EDGE PINEAPPLE & GRAPEFRUIT (żółty). 

Błachowicz twarzą GYM WATER

Popularny sportowiec Jan Błachowicz, były mistrz organizacji UFC oraz KSW w kategorii półciężkiej, został ambasadorem reklamowym napojów GYM WATER EDGE oraz GYM WATER LITE. W drugiej odsłonie kampanii dołącza do niego Dorota Jurkowska, menadżerka i partnerka Jana Błachowicza. Jest to pierwszy raz, gdy para występuje razem w akcji promocyjnej.

W ramach planowanej kampanii, która potrwa do końca roku, przewidziane są liczne aktywacje internetowe, w tym konkursy dla konsumentów z atrakcyjnymi nagrodami. 


Foto: mat. prasowe