Aplikacja Nasza Stokrotka wprowadza "przelewy". Klienci mogą dzielić się punktami

Aplikacja Nasza Stokrotka wprowadza "przelewy". Klienci mogą dzielić się punktami

Nasza Stokrotka, popularna aplikacja sieci spożywczej, zaskakuje swoich użytkowników wprowadzając nową funkcjonalność. Ma umożliwić wspólne zbieranie punktów.

Od teraz, użytkownicy aplikacji Moja Stokrotka mogą przekazywać Płatki i Znaczki swoim bliskim, przyjaciołom oraz znajomym. Detalista chce w ten sposób dać klientom szansę na wspólne zbieranie punktów lojalnościowych, które następnie będą mogli wymienić na wybrany produkt lub rabat.

Nasza Stokrotka: Przekazanie Płatków komuś innemu

Płatki w aplikacji Nasza Stokrotka to punkty lojalnościowe, które (po osiągnięciu wymaganego progu) można wymienić na produkty lub rabaty na zakupy. Zgodnie z regulaminem, za każde wydane 10 złotych użytkownik aplikacji Nasza Stokrotka może dostać 1 Płatek. 

Detalista właśnie rozszerza możliwość zbierania Płatków. Użytkownicy aplikacji Nasza Stokrotka będą od teraz mogli dzielić się tymi punktami.

Jak przekazać Płatki lub Znaczni w aplikacji Nasza Stokrotka?

Nowa funkcjonalność właśnie pojawiła się w aplikacji Nasza Stokrotka. Aby przekazać komuś Płatki lub Znaczki w aplikacji należy:

  1. Wejść w aplikację Nasza Stokrotka i kliknąć "więcej" na dole ekrany startowego oraz nacisnąć przycisk "Przekaż Płatki lub Znaczki";
  2. Następnie trzeba wybrać, co chcemy przekazać oraz komu, a także zaznaczyć w jakiej ilości. Po tym trzeba wybrać przycisk "Przekaż";
  3. Historię przelewów Znaczków i Płatków można znaleźć w dedykowanej zakładce.

Przelew Znaczków i Płatków w aplikacji Nasza Stokrotka

Aplikacja Nasza Stokrotka zadebiutowała na rynku w marcu 2022 roku. Od tego czasu sieć wdraża kolejne udogodnienia w ramach rozwiązania. Jak przyznaje Daria Raganowicz, specjalista ds. PR i komunikacji zewnętrznej Stokrotki, wszystko z myślą o możliwości robienia tańszych zakupów i ich łatwiejszego zaplanowania.

"Stale rozwijamy nasze rozwiązanie, proponując klientom atrakcyjne akcje promocyjne i dodając nowe, przydatne funkcjonalności. Wraz z uruchomieniem przelewów Płatków i Znaczków, oszczędzać można jeszcze więcej i szybciej" - mówi Raganowicz.


Foto: mat. prasowe