Dzień Matki w Biedronce. Sprawdzamy gazetkę promocyjną

Dzień Matki w Biedronce. Sprawdzamy gazetkę promocyjną

Kwiaty na Dzień Matki w Biedronce to już klasyka. W tym roku Biedronka wprowadza także promocje na praliny i kosmetyki na Dzień Matki. Sprawdzamy gazetkę promocyjną Biedronki na Dzień Matki. Co kupimy taniej? W sklepach sieci znajdziemy m.in. różne doniczkowe kwiaty na Dzień Mamy, promocję na słodkości, a także szeroki wybór kosmetyków. 

Dzień Matki w Biedronce 2023

Biedronka z okacji Dnia Matki 2023 wprowadziła specjalną ofertę promocyjną, którą objęte są praliny i czekoladki. Od 22 do 26 maja 2023 roku przy zakupie dwóch opakowań pralin Raffaello, za drugie opakowanie mogliśmy zapłacić 54% taniej. Zatem cena Raffaello w tej promocji to 9,99 zł przy zakupie dwóch sztuk. Promocja obowiązuje jednak wyłącznie za okazaniem karty Moja Biedronka. W ciągu jednego dnia klient na jedną karte może kupić maksymalnie 8 opakowań.

To jednak nie wszystko, co Biedronka przygotowała na Dzień Matki 2023. Od 22 do 27 maja 2023 klienci Biedronki zdecydowanie taniej kupią także praliny Toffifee - przy zakupie dwóch opakowań, cena jednego wynosi 10,99 zł - oraz Ptasie Mleczko, którego cena została obniżona o 25% i wynosi 11,99 zł. 

Zobacz, jak na przestrzeni roku zmieniła się oferta Biedronka na 26 maja. Sprawdź: Dzień Matki w Biedronce w 2024 roku

Kwiaty na Dzień Matki - Biedronka 2023

Poza słodyczami, doskonałym pomysłem na prezent na Dzień Matki są również rośliny. Biedronka przygotowała spory wybór kwiatów na Dzień Matki 2023. W okresie od 22 do 27 maja, klienci Biedronki będą mogli kupić m.in.:

  • Kwiaty kwitnące w torebkach w cenie 9,99 zł za sztukę,
  • Zantedeschia w doniczce w cenie 21,99 zł za sztukę,
  • Polski storczyk dwupędowy w doniczce za 36,99 zł za sztukę,
  • Campenula Blue Ocean w doniczce w cenie 11,99 zł za sztukę,
  • Llię orientalną w doniczce w cenie 24,99 zł za sztukę,
  • Róże w doniczce w cenie 11,99 zł. 

Kwiaty w Biedronce na Dzień Matki to doskonały pomysł na prezent na ten wyjątkowy dzień. 

Kosmetyki na Dzień Mamy w Biedronce 2023

Biedronka wprowadza także specjalną promocję na Dzień Matki. Od 22 do 26 maja przy zakupie wszystkich damskich kremów i serów do pielęgnacji twarzy klienci zyskają zwrot 100% kwoty zakupu na voucher zakupowy. Promocja dotyczy wyłącznie użytkowników karty Moja Biedronka lub posiadaczy aplikacji. 

W przypadku promocji na kosmetyki na Dzień Matki obowiązuje jednak limit. Dziennie jeden klient może dokonać zakupu 2 produktów, za które dostanie zwrot środków w postaci voucheru. W przypadku zakupu więcej niż dwóch produktów, zwrot zostanie naliczony na dwa najdroższe z nich. Voucher trzeba wykorzystać w ciągu kolejnych dwóch dni handlowych na zakupy w Biedronce. 


Foto: mat. prasowe