Agnieszka Cebulska nową Country Manager w Bolt Food w Polsce

Agnieszka Cebulska nową Country Manager w Bolt Food w Polsce

Agnieszka Cebulska jest doświadczoną managerką, która wcześniej pracowała m.in. w PepsiCo, Danone czy USP Zdrowie. W styczniu br. dołączyła do zespołu Bolt Food w Polsce jako nowy Country Manager linii biznesowej Bolt, tym samym zajmując miejsce Ivana Grynchuka. 

Agnieszka Cebulska na czele Bolt Food

"Z przyjemnością potwierdzam, że od stycznia mam przyjemność pracować z wyjątkowym zespołem, razem z którym zmieniamy rynek food delivery w Polsce" – poinformowała Agnieszka Cebulska. Na nowym stanowisku będzie zarządzała 22-osobowym zespołem, który zajmuje się współpracą z restauracjami, flotami kurierskimi oraz sprzedażą. 

Jak podają wirtualnemedia.pl, do zadań Cebulskiej należy przede wszystkim dalsze umacnianie pozycji Bolt Food na polskim rynku, rozwój biznesu w miastach, w których usługa jest obecna, a także planowanie dalszej ekspansji w kraju. 

Wieloletnie doświadczenie w branży FMCG

Agnieszka Cebulska przed dołączeniem do Bolt Food pracowała dla niemieckiego Wayfair, gdzie jako Head of Polish Upholstery m.in. kierowała zespołem doświadczonych managerów, optymalizowała procesy i koszty oraz prowadziła działania związane z rozwojem biznesu.

Wcześniej Cebulska pracowała m.in. w PepsiCo, gdzie zajmowała stanowisko Brand Marketing Senior Supervisor Eastern & Central Europe, w USP Zdrowie jako Senior Brand Manager, a także w Danone oraz LOTTE Wedel.


Foto: Agnieszka Cebulska, Country Manager Bolt Food (linkedin.com)

Reklama