Hochland ruszył z konkursem fotograficznym. Zwycięzcy pojawią się w kalendarzu firmowym

Hochland ruszył z konkursem fotograficznym. Zwycięzcy pojawią się w kalendarzu firmowym

Już po raz 17. Hochland Polska zaprasza swoich Pracowników, a w tej edycji także Dostawców Mleka, do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym.

Nowy kalendarz firmowy Hochland będzie zbiorem 12-stu prac przedstawiających dobre praktyki, które wspierają ochronę naszej planety – po jednym przykładzie na każdy kolejny miesiąc 2024 roku. Zgłoszenia przyjmowane są do ostatniego dnia czerwca, a profesjonalna Komisja Konkursowa ogłosi wyniki najpóźniej pod koniec lipca.

Wyniki konkursu fotograficznego poznamy pod koniec lipca br. (mat. prasowe)

Zrównoważony Rozwój to jeden z głównych filarów strategii Hochland

Z uwagi na ważną rolę zrównoważonego rozwoju w działalności Hochland Polska, to właśnie ta tematyka zostanie pokazana w firmowym kalendarzu firmy na rok 2024, który powstanie na podstawie prac nadesłanych przez Pracowników Hochland Polska oraz związanych z marką Dostawców Mleka.

Tegoroczne hasło konkursowe brzmi: "Co dobrego robimy w Hochland dla naszej planety", a zadaniem uczestników jest sfotografowanie swojej dobrej praktyki i opisanie w kilku słowach jak wpływa ona na dobro planety.

Zachęcając naszych Pracowników i Dostawców Mleka do wspólnej zabawy podkreślamy, że aby wziąć udział w konkursie najlepiej być propagatorem zrównoważonego rozwoju i przy okazji robić dobre zdjęcia. Liczymy na kreatywne pomysły i fotografie, które do końca czerwca należy przesłać do naszego biura w Poznaniu. Mamy nadzieję, że temat stanie się prawdziwą inspiracją do powstania niesamowitych prac, a Komisja Konkursowa, jak co roku, nie będzie miała łatwego wyboru przy wyłanianiu laureatów!

Jacek Wyrzykiewicz, PR & Marketing Services Manager w Hochland Polska

Foto: mat. prasowe