Łowicz wprowadza do portfolio kwaśne dżemy. To limitowana oferta

Łowicz wprowadza do portfolio kwaśne dżemy. To limitowana oferta

Marka Łowicz wprowadza kolejne nowości. Do oferty dołączają dwie nowe wersje dżemów, które mają być sposobem na odkrywanie nowych, intensywnych smaków. 

Extra Kwaśne dżemy od Łowicza

Nowości Łowicza powstały z inspiracji kwaśnymi smakami, które są coraz wyżej w preferencjach konsumentów.

W portfolio producenta właśnie debiutują Extra Kwaśne dżemy w dwóch wariantach smakowych. 

Wariant Extra Kwaśny Jabłko oraz Extra Kwaśny Wiśnia-Czarna porzeczka doskonale sprawdzą się jako dodatek do gofrów, naleśników, deserów, przekąsek. Kwaśność dżemów wprowadzi element wyjątkowości w każdym posiłku i zapewni intensywność wrażeń smakowych.

Etykiety inspirowane pop-artem

Elementem wyróżniającym nowości Łowicza są również etykiety. Inspirowane kultowym stylem pop-art podkreślają przebojowy charakter produktu i zabawę smakami kwaśnych owoców. Projekt stworzył Dział Graficzny Grupy Maspex.

Dżemy z linii Extra Kwaśnych to edycja limitowana w portfolio marki Łowicz. Trafiły do sprzedaży w sieci Biedronka pod koniec lutego.

W pozostałych sklepach pojawią się w marcu 2023 roku. Wprowadzeniu nowości towarzyszyć będzie kampania digitalowa i dodatkowe działania offline.

Cena Extra Kwaśnych dżemów Łowicz

Kwaśne dżemy od marki Łowicz znajdziemy już w sklepach sieci Biedronka w 260-gramowych słoikach. Jak podaje producent, cena sugerowana dla nowości jest taka sama jak w przypadku całej liii dżemów standard.


Foto: mat. prasowe

Reklama