Zakupy spożywcze w niedziele i święta. Bolt Market będzie działał 7 dni w tygodniu

Zakupy spożywcze w niedziele i święta. Bolt Market będzie działał 7 dni w tygodniu

Bolt Market to koncept, który zadebiutował na polskim rynku z końcem 2021 roku. Oferuje ekspresowe dostawy zakupów, które od teraz będą realizowane 7 dni w tygodniu w wydłużonych godzinach.

Usługa ekspresowej dostawy zakupów spożywczych będzie dostępna dla klientów Bolt Market od godziny 8:00 aż do 24:00. Dotyczy to każdego dnia tygodnia, w tym także świąt. 

Godziny pracy Bolt Market

Wydłużone godziny pracy Bolt Market to odpowiedź na coraz bardziej oczywistą potrzebę użytkowników na możliwość zakupów z dostawą o różnych porach dnia, na którą wskazuje Agnieszka Cymbała, Country Manager Bolt Market w Polsce.  

Zachowania zakupowe naszych klientów pokazują, że na rynku jest duże zapotrzebowanie na usługę zakupów z szybką dostawą. W czasie ostatnich świąt i w Nowy Rok nasi klienci wręcz czekali na otwarcie, ponieważ zamówienia przychodziły od pierwszej minuty działania sklepu, aż do ostatniej chwili przed zamknięciem.

Agnieszka Cymbała, Country Manager Bolt Market w Polsce

W związku z tym Bolt Market zdecydował nie tylko o wydłużeniu godzin pracy, ale także otwarciu sklepów w czasie zbliżającej się Wielkanocy. "W ten sposób stajemy się niepodważalnym partnerem w codziennym życiu zabieganych mieszkańców miasta" – dodaje Agnieszka Cymbała.

Zakupy w Bolt Market w święta

Warszawiacy chętnie korzystali z dostawy zakupów Bolt Market podczas ubiegłorocznych świąt Bożego Narodzenia. Jak podaje firma, wśród produktów kupowanych na ostatnią chwilę przed Wigilią, znalazły się barszcz w kartonie, mrożonki i wędliny. Natomiast w czasie świąt, q-commerce był ratunkiem gdy zabrakło mniej świątecznych potraw, ponieważ najczęściej kupowane były banany, mandarynki, pomidory malinowe i jajka.

Wielkanoc 2023 w Bolt Market

Mając na uwadze sukces świąt Bożego Narodzenia, Bolt Market udostępni możliwość zamówienia zakupów z dostawą w czasie zbliżających się świąt wielkanocnych. Użytkownicy Bolt Market będą mogli zamówić zakupy w następujących godzinach:

  • Wielka Sobota 8.00-22.00
  • Niedziela Wielkanocna 12.00- 24.00
  • Poniedziałek Wielkanocny 9.00- 24.00.

Wydłużone godziny obsługi zamówień oraz otwarcie sklepów także w dni wolne od handlu to spore przewagi, które charakteryzują rynek quick-commerce. Przypomnijmy, że według rankingu q-commerce przygotowanego przez ASM Sales Force Agency, każdy z analizowanych w zestawieniu graczy deklarował we wrześniu ub.r. ponad 100 godzin pracy tygodniowo.


Foto: mat. prasowe

Reklama