American Soul w KFC. Co znajdziemy w nowym menu KFC?

KFC zaprasza w pordróż po USA. Od 8 marca we wszystkich lokalach KFC w Polsce serwowane będą burgery i wrapy z soczystym, chrupiącym i złocistym kurczakiem KFC oraz dodatkiem specjalnej pary smakowitych sosów: ulubionym przez fanów KFC Kentucky Gold oraz jedynym w swoim rodzaju BBQ Whisky.

American Soul w KFC

Już 8 marca KFC wprowadzi do Polski "American Soul". Teraz bardziej niż kiedykolwiek, klienci KFC będą mogli cieszyć się autentycznymi amerykańskimi smakami. Sieć restauracji zaprasza do spróbowania swoistej fuzji klasycznych amerykańskich smaków i charakterystycznego dla KFC kurczaka, obtoczonego w ściśle tajnej panierce Colonela Sandersa.

Każdy miłośnik kuchni KFC będzie mógł odkryć coś wyjątkowego dla siebie dzięki nowemu menu, w którym znajdzie się "American Soul". Popisowe burgery i wrappery KFC będą wkrótce oferowane z dwoma nowymi "amerykańskimi" sosami: Kentucky Gold Grander i Kentucky Gold Wrapper. W ofercie pojawią się dwie nowości, które będą zawierać sos Whisky BBQ:

  • Whisky BBQ Grander,
  • Whisky BBQ Wrapper.

Burgery "American Soul" to przepyszne połączenie soczystego i złocistego kurczaka, chrupiącego boczku oraz krażków cebulowych w aromatycznym sosach. Wrappery podawane są z kurczakiem, pysznym boczkiem, piklami oraz frytkami.

Oferta "American Soul" jest już dostępna w restauracjach KFC w Polsce (foto: mat. prasowe)

Oferta "American Soul" jest dostępna we wszystkich restauracjach KFC w Polsce od 8 marca. Wyrusz w kulinarną podróż z KFC i poczuj American Soul.


Foto: mat. prasowe

Reklama