Dolina Dobra wchodzi w segment wege i ogłasza zupełną nowość na rynku parówek

Dolina Dobra wchodzi w&nbspsegment wege i ogłasza zupełną nowość na rynku parówek

Parówki wegańskie i parówki proteinowe – te zupełnie nowe propozycje właśnie pojawiły się w ofercie marki Dolina Dobra, która pod tą nazwą pojawiła się na rynku w połowie ubiegłego roku. Po tym czasie producent zdecydował się na kolejny wazny ruch. Dolina Dobra właśnie wkracza w nowy segment produktów wegetariańskich.

W ofercie Doliny Dobra znajdziemy już nie tylko mięsne wyroby, ale także roślinne propozycje. Marka właśnie wprowadziła swój pierwszy wege produkt – Dziś Roślinne. To jednak nie koniec nowości. W ofercie znajdziemy także pierwsze na rynku parówki proteinowe. 

Dolina Dobra wchodzi w segment wege

Dziś Roślinne to pierwszy bezmięsny produkt marki Dolina Dobra stworzony z myślą nie tylko o weganach i wegetarianach, ale wszystkich, którzy chcą urozmaicić codzienną dietę.

Parówki warzywne Doliny Dobra są cennym źródłem białka i błonnika. Dodatek buraczka wzbogaca smak produktu i podkreśla jego kolor. Produkt ten, podobnie jak inne znajdujące się w portfolio marki, charakteryzuje polskie pochodzenie i dobry skład: bez konserwantów czy sztucznych barwników.

Sugerowana cena detaliczna wege parówek Dziś Roślinne od Doliny Dobra to 8,99 zł za opakowanie.

Parówki proteinowe – pierwsze takie na rynku

Drugą, nową propozycją od Doliny Dobra są Parówki Proteina+ dużo białka z polskiej szynki. To pierwszy tego typu produkt w tej kategorii na rynku.

Uważnie obserwujemy rynek i zainteresowanie konsumentów najwyższej jakości, naturalnymi produktami, które będą stanowiły łatwy i szybki w przygotowaniu posiłek. Jednym z takich produktów mogą być właśnie parówki, pod warunkiem że mają sprawdzony skład. Postanowiliśmy rozszerzyć portfolio Doliny Dobra z myślą o osobach na różnych dietach, które mają ochotę sięgnąć po inne niż tylko nasze klasyczne warianty.

Artur Węgłowski, dyrektor ds. strategii i rozwoju sprzedaży Goodvalley, producenta marki Dolina Dobra

Parówki proteinowe powstały zarówno z dedykacją dla aktywnych sportowców, jak również wszystkich dbających o zdrowe odżywianie i chcących wzbogacić swoją dietę o białko. Charakteryzuje je 100% mięsa z polskiej szynki, obniżona zawartość tłuszczu oraz zero cukru

Parówki na dietę ketogeniczną

Parówki proteinowe nie mają w składnie żadnych konserwantów ani sztucznych dodatków. Produkt powstał ze specjalnie wyselekcjonowanych kawałków mięsa, bogatych w białko. Dzięki temu, a także za sprawą obniżonej zawartości tłuszczu oraz zerowej zawartości cukru parówki proteinowe od Doliny Dobra sprawdzą się również dla osób na diecie ketogenicznej.

Sugerowana cena parówek proteinowych Preteina+ od Doliny Dobra to 8,99 zł za opakowanie.

Parówki Dobrusie dla dzieci od Doliny Dobra

Jeszcze kolejną nowością, która właśnie ogłasza marka Dolina Dobra jest propozycja dedykowana najmłodszym konsumentom, czyli Parówki Dobrusie 100% szynki. 

To produkt o najwyższej jakości polskiego mięsa wieprzowego. Oprócz niego znajdziemy w nim przyprawy i naturalne dodatki – bez konserwantów, sztucznych dodatków: fosforanów, barwników, glutaminianu monosodowego czy alergenów.

Jak podaje producent, mocnym wyróżnikiem Parówek Dobrusie jest ich smak, który został przebadany na grupie najmłodszych respondentów, którzy wskazywali ich przewagę smakową nad liderem kategorii parówek dziecięcych

Parówki Dobrusie 100% polskiej szynki, Parówki Proteina+ oraz Parówki warzywne Dziś Roślinne są obecne lub za chwilę będą we wszystkich najlepszych sieciach handlowych i mniejszych sklepach tradycyjnych. Z premierą produktu związane są promocje i samplingi.


Foto: mat. redakcji

Reklama