Biedronka zastąpiła papierową ulotkę mailem. Dyskonter rozesłał promocje na pocztę klientów

Biedronka zastąpiła papierową ulotkę mailem. Dyskonter rozesłał promocje na pocztę klientów

Prawie 9 milionów klientów Biedronki otrzymało na skrzynki pocztowe specjalną ulotkę, która upoważnia ich do skorzystania z oferty promocyjnej w sklepach sieci.

Biedronka w ramach nowej kampanii marketignowej "Do Biedronki idę!" prezentuje kolejne powody, dla których warto odwiedzić sklepy sieci. Dokładnie mowa o wyjątkowych promocjach na popularne produkty oraz unikatowych niespodziankach z dedykowanymi ofertami, dostępnymi w określonych dniach. Tym razem, zamiast w tradycyjnej gazetce promocyjnej, klienci znajdą je na swoich skrzynkach pocztowych.

Elektroniczna ulotka z promocjami od Biedronki

Specjalna ulotka z promocjami w Biedronce trafiła do niemal 9 mln gospodarstw domowych. Dzięki niej od 26.01 do 08.02 mogą one skorzystać z wyjątkowych promocji na popularne produkty. Oprócz tego ulotka zawiera także unikatowe niespodzianki z dedykowanymi ofertami, dostępnymi w określonych dniach. 

Dbanie o rodziny jest dla nas niezwykle ważne, dlatego oferujemy im najlepsze okazje do oszczędzania. Jest to szczególnie kluczowe w obliczu wysokiej inflacji i trudności jakie napotykają polskie rodziny. Cieszymy się, że nasze działania przynoszą efekty - w 2022 roku klienci Biedronki zaoszczędzili ponad 7,5 miliarda złotych dzięki naszym ofertom i promocjom.

Grzegorz Pytko, dyrektor handlowy w sieci Biedronka

W ofercie znalazły się podstawowe produkty takie jak:

  • banany w cenie 3,49 zł za kilogram (limit 1kg na paragon),
  • jajka z chowu ściółkowego 10 szt. o rozmiarze L w cenie 5,99 zł za opakowanie,
  • mleko UHT 3,2% Mleczna Dolina w cenie 2,49 zł za karton,
  • ręcznik kuchenny Mega Sweep Queen o długości 100m w cenie 8,99 zł za opakowanie.

Obowiązuje limit jednego opakowania każdego z tych produktów na paragon.

Promocje niespodzianki w Biedronce

Dodatkowo, na specjalnej ulotce znalazły się też cztery promocje niespodzianki – przy zakupach z kartą Moja Biedronka lub aplikacją klient otrzyma voucher, na którym będzie wskazana kolejna, przeznaczona specjalnie dla niego oferta promocyjna na zakup produktu lub produktów – drukowany wraz z paragonem za dokonane właśnie zakupy.

Jak skorzystać z promocji w Biedronce?

Warunkiem skorzystania z akcji promocyjnej i uzyskania vouchera jest okazanie kasjerowi nie później niż przed dokonaniem wyboru płatności za zakupy kodu na voucher oraz karty MB, karty MB w aplikacji mobilnej Biedronka lub numeru telefonu przypisanego do karty MB.

W przypadku skorzystania z kasy samoobsługowej należy zeskanować Kod na Voucher oraz kartę MB, kartę MB w aplikacji mobilnej Biedronka lub wpisać numer telefonu przypisany do karty MB, nie później niż przed dokonaniem wyboru płatności za zakupy.


Foto: mat. prasowe 

Reklama