Prezenty na Dzień Babci i Dziadka 2023. Jakie oferty przygotowały sieci handlowe?

Prezenty na Dzień Babci i Dziadka 2023. Jakie oferty przygotowały sieci handlowe?

​Dzień Babci i Dziadka już w najbliższą sobotę i niedziele 21 oraz 22 stycznia. Z tej okazji wiele sklepów wprowadza specjalne oferty na Dzień Babci i Dziadka. Znajdziemy w nich zarówno kwiaty, jak i słodkości oraz upominki i prezenty dla każdej babci i dziadka. Dedykowane zestawy prezentowe na Dzień Babci i Dziadka znajdziemy także w opcji z dostawą pod same drzwi w aplikacji. 

21 i 22 stycznia to w Polsce wyjątkowe daty, bo właśnie wtedy świętujemy Dzień Babci i Dziadka. Z okazji ich święta w większości sieci handlowych w Polsce obowiązują atrakcyjne promocje oraz dedykowane oferty. Co na Dzień Babci i Dziadka przygotowała Biedronka czy Netto? 

Biedronka – kwiaty na Dzień Babci i Dziadka

Jednym z najbardziej sprawdzonych prezentów na Dzień Babci i Dziadka są kwiaty. Biedronka do 21 stycznia br. oferuje klientów szeroką ofertę na klientów w sklepach czekają m.in.:

 • azalie w kolorowym rożku lub hiacynt (3 cebulki) w cenie 7,99 zł/szt.,
 • kalanchoe w ozdobnej doniczce w cenie 15,99 zł/szt.

Biedronka przygotowała na Dzień Babci i Dziadka także specjalne promocje na bukiety kwiatów. Wśród nich znajdziemy: 

 • bukiet 11 róż (długość 40 cm) w cenie 11,99 zł,
 • bukiet 15 tulipanów dostępnych już za 19,99 zł,
 • mieszany bukiet premium w cenie 31,99 zł.

Prezenty na Dzień Babci i Dziadka w Biedronce

Słodycze i herbata to recepta na przemiłą wizytę u Babci i Dziadka. Do 21 stycznia br. wszystkie produkty marki Bonitki są dostępne w promocji, dzięki której drugi (tańszy) z nich możemy nabyć za połowę ceny przy zakupie 2 sztuk. Promocją "1+1 gratis" zostały objęte również wszystkie herbaty Remsey.

Zwolennicy kawy mogą zaś wybierać spośród całego wachlarza aromatycznych kaw Jacobs – drugi produkt nabędą w cenie niższej o 40% (oferta promocyjna na herbaty i kawy obowiązuje z kartą Moja Biedronka lub aplikacją Biedronki).

Promocją zostały objęte także wszystkie produkty E.Wedel. Z aplikacją Biedronki lub kartą Moja Biedronka, drugi (tańszy produkt) można kupić w cenie niższej o 75% przy zakupie 2 produktów w ramach jednej transakcji.​

Z okazji święta Babć i Dziadków sieć Biedronka przygotowała również szeroką ofertę czekoladek Merci – drugie opakowanie (210/250 g) jest dostępne w cenie niższej o 58%. Przy zakupie dwóch opakowań cena za każde z nich wynosi 11,99 zł.

Miłośnicy bombonierek Mon Chéri mogą nabyć je w cenie 13,99 zł/opakowanie. Sieć Biedronka proponuje również praliny Ferrero Rocher już za 8,99 zł. Świetnym pomysłem na upominek okaże się również syrop Vitalsss Plus Cardio w cenie 24,99 zł, który wesprze naszych bliskich w utrzymaniu dobrej formy.

Ceny zestawów prezentowych w Biedronce

Wszyscy, którzy przez napięte kalendarze nie mają czasu na zakupy stacjonarne, mogą skorzystać z opcji zamówienia zestawu prezentowego dla Babci i Dziadka za pośrednictwem Sklepu Internetowego Biedronka w aplikacji Glovo lub ekspresowej dostawy produktów w ramach usługi BIEK (również w aplikacji Glovo).

Sieć Biedronka przygotowała łącznie osiem zestawów prezentowych, spośród których każdy znajdzie coś dla siebie. W zależności od wariantu, zestawy zawierają m.in. kwiaty, czekoladki, kosmetyki, kawę czy herbatę.

Ceny zestawów rozpoczynają się już od 33,98 zł (ten wariant zawiera krem uniwersalny NIVEA, praliny Ferrero Rocher oraz kawę mieloną Tchibo Exclusive).

Prezenty na Dzień Babci i Dziadka w Netto

Obchody dnia Babci i Dziadka na stałe wpisały się do kalendarza wyjątkowych okazji. Sieć Netto także przygotowała na tę okoliczność wiele różnorodnych propozycji na każdą, nawet najmniejszą kieszeń.

Babcie i dziadkowie, którzy lubią różne drobiazgi zapewne ucieszą się z:

 • łyżeczki z grawerem (9 zł za 1 szt.),
 • kapci z napisem "Super Dziadek" i "Super Babunia" (25 zł za 1 parę),
 • długopisu z grawerem, breloka (15 zł za 1 szt.),
 • zestawu upominkowego – długopis z brelokiem (19 zł za 1 kpl.),
 • szklanego kubka (11 zł za 1 szt.) ,
 • kubka z różnorodnymi okolicznościowymi napisami oraz grafikami (np. "Dziękuję Ci, Dziadku, że jesteś", "Dla mojej Babci", "Najlepsza Babcia" – 11, 15, 22 zł za 1 szt.).

Ile kosztują kwiaty na Dzień Babci i Dziadka w Netto?

Celebrowane na różne sposoby święto babć i dziadków, jest także okazją do obdarowywania symbolicznymi kwiatkami. Do laurek można dołączyć np. storczyka 1-pędowego w cenie 18,99 zł za 1 szt., obowiązującej tylko w dniach od 20 do 21 stycznia br.

Dla amatorów ogrodnictwa czy kwiatów doniczkowych dobrym pomysłem na prezent do kupienia w Netto od 19 do 25 stycznia będzie:

 • azalia na pniu (22,99 zł),
 • sępolia w ozdobnej osłonce (8,99 zł)
 • cyklamen w koszyku (16,99 zł).

Fanów ciętych kwiatów uradują róże (15,99 zł za 7 szt. i 19,99 zł za 20 szt.), goździki (19,99 zł za 10 szt.) oraz bukiety z różnego rodzaju kwiatów (21,99 zł za 1 szt.), które można wstawić do ulubionego wazonu. 

Zestawy do szydełkowania na Dzień Babci

W ofercie od najbliższego czwartku do następnej środy, sieć dyskontów Netto przygotowała również akcesoria dla amatorów ręcznych robótek. Nauka robienia na drutach i szydełkowania może być dobrym pomysłem na wspólne spędzenie czasu z wnukami. W zdobywaniu umiejętności pomoże:

 • zestaw bambusowych drutów (35 zł za 1 kpl.), także na żyłce (25 PLN za 1 kpl.),
 • ceramiczna miska na włóczkę ze spiralnym wycięciem (25 zł za 1 szt.),
 • różne rodzaje włóczek (miękka za 9 zł i tunelowa za 25 zł za 1 szt.),
 • zestaw szydełek (29 zł za 1 kpl.),
 • zestaw krawiecki (12 zł za 1 kpl.). 

Nie znalazłeś oferty na Dzień Babci i Dziadka z interesującego Cię sklepu? Nie martw się, artykuł będzie aktualizowany!


Foto: StockAdobe(Studio Romantic)