Lidl dołącza do Veganuary. Dyskont rozpoczyna promocje alternatyw dla mięsa i nabiału

Lidl dołącza do Veganuary. Dyskont rozpoczyna promocje alternatyw dla mięsa i nabiału

Veganuary to inicjatywa zapoczątkowana przez brytyjską organizację, której celem jest zachęcenie konsumentów do sprawdzenia diety roślinnej. Do akcji przyłączają się kolejne firmy, w tym Lidl Polska. Dyskonter przez cały styczeń, bo właśnie w tym miesiącu trwa inicjatywa, będzie promował produkty wege.

Co to jest Veganuary?

Akcja Veganuary trwa przez cały miesiąc. Z jednej strony ma zachęcić konsumentów do tego, aby spróbować, czy taki sposób odżywiania im odpowiada. Z drugiej natomiast zmotywować producentów żywności, detalistów i  sieci gastronomiczne do wprowadzenia większej liczby produktów roślinnych do swojej oferty.

Nie powinno zatem dziwić, że jedna z najpopularnijeszym w kraju sieci dyskontowych dołącza do akcji wprowadzając specjalne promocje na wege ofertę.

Veganuary w Lidlu 2023

Lidl Polska dołącza do tej inicjatywy Veganuary. Dyskonter każdego tygodnia będzie oferował inne roślinne produkty w promocyjnych cenach. Jaka promocja obowiązuje teraz w Lidlu?

  • Od poniedziałku 9 stycznia do środy 11 stycznia użytkownicy aplikacji po aktywacji kuponu, będą mogli skorzystać z promocji na tofu marki Vemondo – kupując trzy opakowania,  jedno z nich otrzymają gratis. Kolejne kupony będą pojawiać się aż do końca stycznia.

Wege Strefa Lidla

Specjalne akcje promocyjne z okazji Veganuary nie są jedynymi działaniami, które Lidl Polska podejmuje w celu promowania diety roślinnej. W ramach "Wege Strefy Lidla" klienci mają dostęp do produktów roślinnych, które są przeznaczone dla wegan, wegetarian oraz fleksitarian na co dzień.

Dodatkowo wyłącznie w sklepach Lidl Polska znajdziemy artykuły roślinne marki Vemondo. Produkty Vemondo są wytwarzane w sposób zrównoważony – cała marka jest neutralna dla klimatu – oraz są oferowane w niskiej, atrakcyjnej cenie. Obecnie pod marką Vemondo klienci znajdą wegańskie tofu, alternatywę dla nabiału, zamienniki mięsa oraz wędlin, napoje roślinne, a także vegangurty i wiele innych.  


Foto: wiadomoscispozywcze.pl

Reklama