Gra od Żabki jeszcze przed debiutem, a już notuje sukces. Detalista zwiększa grono testerów

Gra od Żabki jeszcze przed debiutem, a już notuje sukces. Detalista zwiększa grono testerów

Żabu to najnowszy projekt Żabki, w ramach którego detalista stworzył grę mobilną. Póki co zainteresowani klienci mogą stestować grę jeszcze przed oficjalną premierą na rynku. Początkowo Żabka planowała udostępnić pierwszą wersję gry 5 tys. osób. Jednak z uwagi na duże zainteresowanie detalista zmienił zdanie.

Pierwszą na europejskim rynku retail grę mobilną będzie mogło poznać przedpremierowo nie 5 tys. osób, jak początkowo zapowiadał detalista, ale aż 9 tys. osób. Gra od Żabki ma oficjalnie zadebiutować w 2023 roku.

Rejestracja do gry Żabu od Żabki

Żabka postanowiła rozszerzyć z 5 000 do 9 000 grupę testerów gry, w której główną postacią będzie wirtualna żaba – Żabu. Jak tłumaczy detalista powodem jest "duże zainteresowanie projektem Żabu". 

"Testy Żabu umożliwią nam zdobycie gruntownej wiedzy na temat oczekiwań miłośników elektronicznej rozrywki, a zebrane informacje wyznaczą kierunki modyfikacji funkcjonalności zastosowanych w grze. W ten sposób chcemy uzyskać rozwiązanie maksymalnie dopasowane do oczekiwań naszych klientów – bo w 2023 roku finalna wersja gry trafi do wszystkich użytkowników Żappki!" – informuje Żabka.

Co to jest Żabu?

Żabu to wirtualna żaba, która ma około 4 cm wzrostu. Uwielbia jabłka, częste prysznice i przede wszystkim… lubi grać w gry! Wykonane w animacji 3D Żabu reaguje na zachowania klienta. Rozwija się i zdobywa kolejne poziomy, w zależności od dokonywanych przez gracza zakupów, również tych realizowanych dzięki zebranym na koncie punktom lojalnościowym – żappsom.

Gra polega na hodowli i regularnej opiece nad stworzoną przez siebie postacią Żabu. Po osiągnięciu wybranych poziomów, na graczy czekają skrzynki z nagrodami – darmowe żappsy, produkty, zniżki na zakupy. Ci, którzy przejdą wszystkie 100 poziomów i ukończą grę, otrzymają niespodziankę. 

Do kiedy można zgłosić się do testu gry?

Początkowo "rekrutacja" do testowania pierwszej wersji gry od Żabki miała trwać do 19 grudnia br. i zgromadzić łącznie 5 tys. osób. Detalista zmienił jednak zdanie i nie tylko zwiększył limit testerów, ale także wydłużył termin. 

Każdy, kto chciałby się zaopiekować Żabu wciąż może zarejestrować się na stronie: zabu.zabka.pl.

Zapisy potrwają do 30 grudnia 2022 roku lub do wyczerpania miejsc. W sumie w rolę testera gry od Żabki będzie miało okazję wejść w sumie 9 tys. osób.


Foto: youtube.com

Reklama