Producent naturalnych suplementów diety przechodzi rebranding. Skotan zmienia się w onesano

Producent naturalnych suplementów diety przechodzi rebranding. Skotan zmienia się w onesano

Firma Skotan przeszła rebranding. Producent naturalnych suplementów diety będzie funkcjonować pod nazwą onesano S.A. Zmiana nazwy firmy jest wyrazem nowego podejścia do rozwoju spółki. Głównym celem jest wzmocnienie pozycji marek własnych oraz dalszy rozwój kanałów dystrybucji i eksportu. W portfolio pojawią się już znane i rozpoznawalne produkty w nowej odsłonie oraz kolejne, a także całkowicie nowe i innowacyjne.

Nowa strategia marketingowa wymusiła zmianę nazwy firmy

Onesano jest innowacyjnym producentem naturalnych suplementów diety. Firma posiada własne laboratorium w Czechowicach-Dziedzicach, a także autorskie, opatentowane składy i surowce. Osesano ma w pełni polski kapitał i realizuje produkcję w naszym kraju, obejmując kontrolą cały proces produkcyjny – od stworzenia składu, przez monitoring jakości, aż do wprowadzenia na rynek.

Zmiana nazwy firmy wynika z przyjęcia nowej strategii marketingowej. Wiodącym celem firmy jest od teraz wzmocnienie pozycji marek własnych poprzez skuteczną implementację strategii sprzedaży i komunikacji. 

Jako pionier rozwiązań biotechnologicznych, chcemy możliwie najmocniej zaznaczyć swoją obecność na rynku suplementów między innymi dzięki sukcesywnemu rozwojowi portfolio naszych produktów. Już wkrótce wprowadzimy nowe kategorie produktowe oraz wdrożymy zmienioną politykę sprzedaży.

Dominika Kowalczyk, prezeska onesano

Onesano stawia na zdrowie

Misją firmy jest dostarczanie najwyższej jakości produktów, które wywierają pozytywny wpływ na zdrowie i samopoczucie ludzi oraz zwierząt. Produkcja jest realizowana w oparciu o najwyższe standardy, z poszanowaniem środowiska naturalnego.

W esperanto „sano” to „zdrowie”, czyli słowo bardzo istotne z perspektywy dalszego rozwoju naszej firmy. Zdrowie jest tylko jedno, dlatego należy je szanować. Równie istotny jest szacunek do naszej planety. Nowa nazwa podkreśla, że cały ekosystem onesano jest zbiorem naczyń połączonych, a troska o każdy jego element ma dla nas kluczowe znaczenie. Dodatkowo, onesano znaczy także „ten, który wie”, co doskonale opisuje zespół ekspertów tworzących nasze produkty.

Dominika Kowalczyk

Za produktami onesano stoi najwyższa jakość pochodzących z Europy surowców, unikalność bioestrów oraz drożdży ze względu na czas wchłaniania i czystość, a także prosty skład, bez barwników i konserwantów. Ponadto produkty są na bieżąco monitorowane pod kątem jakości. Skuteczność produktów potwierdza grono zadowolonych Klientów.


Foto: Dominika Kowalczyk, prezeska onesano (mat. prasowe)

Reklama