Sieć pizzerii Da Grasso otwiera kolejny lokal i zapowiada nowe inwestycje w 2023 roku

Sieć pizzerii Da Grasso otwiera kolejny lokal i zapowiada nowe inwestycje w 2023 roku

Da Grasso funkcjonuje na polskim rynku od ponad 25 lat. Obecnie sieć liczy już blisko 200 restauracji i zapowiada uruchomienie kolejnych inwestycji już w 2023 r.

Nowa resyatacja Da Grasso na mapie Polski

Żywiec to kolejna miejscowość, w której mieszkańcy będą mogli skorzystać z bogatej oferty Da Grasso. Nowa restauracja będzie zlokalizowana na ul. Dworcowej 49, a oficjalne otwarcie nastąpi 20 grudnia. 

W nowo powstałej restauracji klienci będą mogli skorzystać z bogatej i atrakcyjnej oferty. W menu, poza tradycyjną pizzą (dostępną w blisko 40 wariantach), dostępne będą m.in.: startery, sałaty, burgery, dania mięsne oraz szeroki wybór zimnych i gorących napojów.

Sieć pizzerii nie spoczywa na laurach

"Za nami bardzo intensywny i udany rok, związany również z uruchomieniem kolejnych restauracji. Cieszymy się, że grono naszych partnerów biznesowych nieustannie się powiększa, a mieszkańcy kolejnych miejscowości mogą korzystać z naszej oferty" – mówi Magdalena Parfianowicz, Manager Operacyjny ds. Rozwoju Placówek Franczyzowych w Da Grasso.

To jednak nie koniec. Jak zapowiada Da Grasso, 2023 rok będzie kolejnym czasem inwestycji. Firma na początku nowego roku ma ogłosić kolejne otwarcia.

Da Grasso w Żywcu godziny otwarcia

Restauracja będzie dostępna dla klientów 7 dni w tygodniu, w następujących godzinach:

  • poniedziałek-czwartek – 11:00-22:00;
  • piątek-sobota – 11:00-23:00;
  • niedziela – 12:00-23:00.

Restauracja oferuje również możliwość składania zamówień na stronie internetowej.


Foto: mat. prasowe

Reklama