Stokrotka w tydzień otworzyła 15 nowych sklepów. Ile placówek liczy obecnie sieć?

Stokrotka w tydzień otworzyła 15 nowych sklepów. Ile placówek liczy obecnie sieć?

Stokrotka kontynuuje plany w zakresie ekspansji. Każdego roku sieć otwiera około 100 sklepów. Tylko na przestrzeni ostatniego tygodnia pochodząca z Lublina sieć otworzyła 15 nowych sklepów. 

"Od kilku lat powiększamy sieć o około 100 sklepów rocznie, dzięki czemu umacniamy naszą pozycję w branży. Utrzymywanie w ostatnim czasie tak dynamicznego tempa rozwoju pokazuje naszą sprawność operacyjną, a także dopasowanie sklepów oraz oferty Stokrotki do potrzeb klientów" – komentuje Mirosław Wawryszczuk, członek zarządu Stokrotki, dyrektor sprzedaży i marketingu.

Ile sklepów liczy obecnie Stokrotka?

Czwartek 15 grudnia był dla detalisty wyjątkowym dniem. To właśnie wtedy w Gdańsku Stokrotka otworzyła sklep o numer 900. Firma konsekwentnie i dynamicznie zwiększa liczbę swoich placówek w całej Polsce, uruchamiając tylko w tym tygodniu 15 nowych placówek.

Jedną z nich jest supermarket otwarty w Gdańsku. Ma on ponad 850 mkw. powierzchni. Dla zmotoryzowanych klientów przewidziano bezpłatny parking na około 100 miejsc. Sklep będzie czynny od poniedziałku do soboty w godzinach 6.30-22.00 i w niedziele handlowe od 8.00 do 21.00. Dzisiejsze otwarcie 900. sklepu ma atrakcyjną oprawę. Podczas specjalnego wydarzenia z udziałem Mikołaja na klientów czekają konkursy, upominki oraz wiele promocji.

Szereg udogodnień dla klientów

W nowej Stokrotce klienci będą mogli skorzystać z szerokiej oferty artykułów w atrakcyjnych cenach, w której szczególny nacisk położony będzie na produkty świeże. W sklepie będzie więc znajdować się lada z wędlinami, mięsem, serami czy rybami. Zainstalowane zostaną także piece do wypieku pieczywa. Dostępne będą oczywiście również stoiska z bogatą ofertą owoców i warzyw, a także półki z ciastami czy grillowanymi kurczakami.

Bardzo ważne jest dla nas jak najlepsze odpowiadanie na potrzeby klientów. Cieszymy się, że docieramy do coraz większego grona osób z naszą ofertą, opartą na bogatym asortymencie, doskonałej jakości, świetnych promocjach oraz wygodzie zakupów. Coraz więcej osób zyskuje też możliwość tańszych zakupów i dodatkowych promocji dzięki dostępnej w naszej sieci aplikacji mobilnej Nasza Stokrotka.

Mirosław Wawryszczuk, członek zarządu Stokrotki, dyrektor sprzedaży i marketingu

Stokrotka przy al. Jana Pawła II 9 posiada wiele proekologicznych rozwiązań w tym m.in. odzysk ciepła w instalacjach wentylacyjnych i chłodniczych, oświetlenie LED czy klimatyzatory z pompami ciepła. Dzięki temu obiekt jest energooszczędny. W tym tygodniu oprócz Stokrotki w Gdańsku otwarte zostaną sklepy w miejscowościach: Sadlinki, Bielawa, Susz, Ostrowite, Szczecin, Racibórz, Miączyn, Mełgiew, Kraków, Warszawa, Tomaszów Lubelski, Siemień, Domaradz, Tworków.


Foto: mat. prasowe

Reklama