Wolt wraca z ofertą świąteczną. Choinka z dostawą pod drzwi już w godzinę od zamówienia

Wolt wraca z ofertą świąteczną. Choinka z dostawą pod drzwi już w godzinę od zamówienia

Wolt, który na co dzień specjalizuje się w szybkich dostawach jedzenia i zakupów spożywczych, wprowadza wyjątkową, świąteczną ofertę. W grudniu użytkownicy aplikacji z Warszawy mogą zamawiać choinki z dostawą pod same drzwi.

Choinka z dostawą do domu

To już kolejny rok, w którym Wolt wprowadza świąteczną ofertę. Podobną akcję platforma zakupowa wprowadziła w 2021 roku. To odpowiedź na nie lada wyzwanie, jakim dla wielu Polaków są przygotowania do świąt. 

To już kolejna edycja naszej dedykowanej, świątecznej oferty, która rokrocznie cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród użytkowników aplikacji Wolt. Naszym zadaniem jest reagowanie na zmieniające się potrzeby klientów i dostosowywanie naszej oferty do zmieniających się sezonów. To pokazuje jak duży potencjał drzemie w branży q-commerce.

Agata Polityło General Manager w Wolt Polska

Z pomocą przychodzi Wolt, proponując wyjątkową ofertę, pozwalającą zaoszczędzić nieco więcej czasu. Mowa o usłudze, dzięki której, możliwe jest zamówienie choinek za pośrednictwem aplikacji, prosto pod same drzwi – już w godzinę od złożenia zamówienia.

Jakie choinki można kupić w aplikacji Wolt?

W aplikacji dostępne są choinki o różnych wymiarach – od 125 cm do 250 cm. Dodatkowo użytkownicy aplikacji mogą wybrać czy chcą choinkę żywą, czy sztuczną. Dzięki temu każdy może znaleźć coś, co odpowiada jego potrzebom.

Usługa ta powinna być również znacznym ułatwieniem dla osób mieszkających w blokach, osób niepełnosprawnych czy starszych, które teraz bez problemu mogą zamówić choinkę z dostawą prosto pod swoje drzwi. Ponadto w aplikacji można także znaleźć stroiki, uzupełniające całą świąteczną kompozycję. Z usługi dostaw choinek będą mogli skorzystać użytkownicy Wolt mieszkający w Warszawie.

Prezentowa oferta Wolt

Co więcej, w aplikacji Wolt pojawiła się dedykowana sekcja, która przenosi użytkownika do oferty prezentowej. Szczególnie bogata oferta dostępna jest  w Warszawie, gdzie znajdują się między innymi takie marki jak Inglot, Yope, Mydlarnia Cztery Szpaki, Local Heroes czy Pan tu nie stał. Można tam znaleźć inspiracje na szybkie prezenty świąteczne dla rodziny czy znajomych. I wszystko to z dostawą nawet w 35 minut.


Foto: mat. prasowe