Glovo ułatwia restauratorom wejście na platformę. Ruszyło dedykowane narzędzie

Glovo ułatwia restauratorom wejście na platformę. Ruszyło dedykowane narzędzie

​Glovo udostępniło nowe narzędzie do automatycznej rejestracji dla restauratorów. Właściciele lokali gastronomicznych za pomocą dedykowanej strony mogą samodzielnie dołączyć do popularnej platformy i szybko rozpocząć sprzedaż swoich posiłków.

Umowa podpisywana jest automatycznie a restauracja jest dostępna w aplikacji po aktualizacji oferty i katalogu produktów. Aktualnie Glovo działa już w ponad 170 miastach w Polsce i przekroczyło próg 11 000 aktywnych partnerów.

Rejestracja w Glovo bez potrzeby kontaktu z działem sprzedaży

Glovo uruchomiło stronę do automatycznej rejestracji dla restauratorów. Dzięki nowemu narzędziu, właściciele lokali mogą dołączyć do grona partnerów aplikacji w zaledwie kilku prostych krokach.

 Postanowiliśmy ułatwić restauratorom współpracę z Glovo. Nowe narzędzie, czyli strona do automatycznej rejestracji, pozwala im w prosty i szybki sposób rozpocząć działalność na naszej platformie. Dzięki nowej funkcjonalności właściciele lokali mogą zostać naszymi partnerami w dowolnym momencie, poprzez wypełnienie prostego formularza. W ten sposób mogą szybko rozpocząć realizację zamówień do nowych klientów. Wierzymy, że dzięki temu jeszcze bardziej uprościmy i przyspieszymy proces nawiązywania współpracy między Glovo i restauracjami, oszczędzając cenny czas naszych partnerów.

Adam Wojtkowski, Senior Sales Manager w Glovo w Polsce

Jak zarejestrować się jako partner w Glovo?

Wszyscy zainteresowani dołączeniem do Glovo mogą zarejestrować się jako partner aplikacji na stronie Polska (glowapp.com). Do rozpoczęcia współpracy wymagane jest uzupełnienie informacji dotyczących kraju i miasta prowadzonej działalności, nazwy lokalu, rodzaju działalności oraz danych kontaktowych i fakturowych. Oferta restauracji może być dostępna w Glovo już po upływie zaledwie 5 dni roboczych. Funkcja dostępna jest tylko w miastach, w których Glovo prowadzi działalność.

Dodatkowe zamówienia online pozwalają zwiększyć sprzedaż restauracji nawet o 40%. Obecność na Glovo to dodatkowy przychód, a przede wszystkim wielu nowych klientów, którzy mogą polecić restaurację kolejnym osobom. Automatyczna rejestracja to jednak dopiero początek. Każdy z naszych partnerów otrzyma kompleksowe wsparcie naszego zespołu, który pomoże w optymalizacji sprzedaży, promocji czy menu w aplikacji. Dla około 40% naszych małych i średnich partnerów Glovo, to pierwszy kontakt z e-commerce i platformą delivery, dlatego odpowiedni proces wdrożeniowy jest kluczowy dla końcowego sukcesu partnera.

Adam Wojtkowski

Glovo udostępnia swoim partnerom również narzędzie do zarządzania swoim profilem w aplikacji. Dzięki temu mogą samodzielnie edytować pozycje w menu czy dodawać zdjęcia i odpowiednie opisy, które znacząco wpływają na wzrost zainteresowania restauracją i zwiększają liczbę zamówień. Dzięki temu profil restauracji w aplikacji pokrywa się z punktem offline.

Glovo dociera już do co drugiego Polaka

Wizją Glovo jest zapewnienie mieszkańcom miast wszystkiego, czego potrzebują w szybki i łatwy sposób. Oprócz dań z restauracji, użytkownicy aplikacji mogą również zamówić zakupy spożywcze, z opcją dostawy nawet w 20 minut.

Platforma dociera już do 50% mieszkańców Polski oraz ponad 75% mieszkańców polskich miast. Niedawno Glovo przekroczyło granicę 11 000 aktywnych partnerów z różnych kategorii, wśród których są: żywność, kosmetyki, kwiaty, artykuły papiernicze i wiele innych.


Foto: mat. prasowe

Reklama