Żabka rozbudowuje ofertę usług prepaid. W sklepach można kupić Wyjątkowy Prezent

Żabka rozbudowuje ofertę usług prepaid. W sklepach można kupić Wyjątkowy Prezent

Żabka wprowadza do sprzedaży kartę podarunkową Wyjątkowy Prezent w czterech wariantach cenowych. To kolejny element rozbudowy usług prepaid dostępnych w sklepach sieci. 

Karta podarunkowa umożliwia wybór dowolnego z ponad 8000 prezentów dostępnych w ofercie serwisu Wyjątkowy Prezent. Wśród niebanalnych propozycji znaleźć można m.in. całą gamę sportów ekstremalnych, relaksacyjnych i upiększających zabiegów na ciało czy smaków kuchni z całego świata.

Wyjątkowy Prezent w sklepach Żabka

W sklepach sieci Żabka można kupić Wyjątkowy Prezent w czterech różnych wariantach cenowych:

  • 50 zł,
  • 100 zł,
  • 150 zł,
  • 200 zł.

Aby skorzystać z oferty wystarczy wybrać interesującą nas kwotę i opłacić kartę podarunkową w sklepie. Następnie znajdujący się  na paragonie numer rezerwacyjny trzeba wpisać podczas finalizacji zakupów na stronie internetowej www.wyjatkowyprezent.pl.

W razie wyboru prezentu, który jest droższy niż posiadany nominał karty, klient ma możliwość dopłaty. Numer rezerwacyjny można wykorzystać tylko raz, a niewykorzystane środki nie mogą być użyte ponownie. Zakupione w sklepach Żabka karty są ważne 3 lata.

Pomysły na prezenty w Żabce

Wyjątkowy Prezent to nie jedyny pomysł na prezent, który oferuje Żabka. Sieć w swojej ofercie posiada bogatą ofertę kart podarunkowych o różnych nominałach, które można zakupić bez posiadania karty płatniczej lub konta bankowego.

Są wśród nich m.in. karty podarunkowe Netflix i CDA umożliwiające dostęp do tysięcy seriali i filmów oraz karta podarunkowa Spotifiy Premium pozwalająca na korzystanie z popularnej platformy z utworami muzycznymi, podcastami i audycjami. Dostępem do ulubionych gier można się cieszyć dzięki kodom PlayStation Network, Xbox Live Gold, Google Play, STEAM i Blizzard.

W ofercie Żabki są także karty prezentowe do popularnych platform zakupowych: Allegro, Amazon czy Zalando oraz karty podarunkowe Empik i Empik Go.


Foto: mat. prasowe