Sowa ma już 167 lokali. Sieć cukierni nie zwalnia tempa ekspansji

Sowa ma już 167 lokali. Sieć cukierni nie zwalnia tempa ekspansji

Cukiernia Sowa to bydgoska spółka, która jest obecna na rynku od ponad 75 lat. W tym czasie zbudowała sieć cukierni, których liczba przekracza już 166 placówek.

Sieć cukierni Sowa liczy już 167 placówek

Cukiernia o numerze 167 została otwarta w Pile 30 listopada. Lokalizacja nie jest przypadkowa. Jak wyjaśnia Michał Sowa, członek zarządu Cukierni Sowa sp. z o.o., firma planując kolejne otwarcia zawsze bierze pod uwagę szereg czynników.

"Po ponad 75 latach prowadzenia firmy mamy duże doświadczenie nie tylko w zakresie produkcji, ale także w obszarze logistyki i sprzedaży. Zanim zdecydujemy się na otwarcie nowego punktu dokonujemy dokładnej analizy lokalizacji i potencjału sprzedażowego, ale też lokalnego rynku, w tym rynku pracy" – wyjaśnia.

Rodzinna firma, która rośnie w zawrotnym tempie

Cukiernia Sowa to rodzinna firma działająca od 1946 r., która obecnie zatrudnia ponad 1000 pracowników. Ten rok bydgoska spółka zakończy z imponującą liczbą cukierni w swoim portfolio.

Właśnie otworzyliśmy w Pile nasz kolejny sklep. Samo otwarcie to jak zwykle zwieńczenie wielu intensywnych miesięcy przygotowań i dużo emocji, jednak kluczem do sukcesu są sprawnie zorganizowane procesy wdrożeniowe i wprowadzanie na rynek produktów czy sklepów adekwatnych do potrzeb klientów.

Michał Sowa, członek zarządu Cukierni Sowa sp. z o.o.

Szyld cukierni Sowa można już zobaczyć w 62 miastach – zarówno w Polsce, jak i zagranicą. Poza słodkim asortymentem, bydgoska spółka od kilku lat rozwija także segment wytrawnych przekąsek i pieczywa.

Cukiernia Sowa w CH Vivo! została otwarta 30 listopada. Sklep będzie czynny od poniedziałku do soboty w godz. 10.00-21.00 oraz w niedziele handlowe w godz. 10.00-20.00.


Foto: mat. prasowe

Reklama