Tymbark powraca z ogólnopolską świąteczną loterią. Jej hasło nawiązuje do wyjątkowych nagród

Tymbark powraca z&nbspogólnopolską świąteczną loterią. Jej hasło nawiązuje do wyjątkowych nagród

Tymbark uruchomił właśnie ogólnopolską loterię konsumencką. Tegoroczna edycja odbywa się pod hasłem: "Tym... którzy chcą spełniać marzenia". Co można wygrać?

Hasło tegorocznej promocji nawiązuje do wyjątkowych nagród, które są do wygrania w loterii i dzięki którym w te święta można spełnić marzenia swoje i swoich bliskich.

Jak wziąć udział w loterii Tymbark?

Mechanizm loterii jest bardzo prosty. Wystarczy wykonać dwa kroki:

  1. kupić dowolne produkty Tymbark za min. 9 zł,
  2. zachować dowód zakupu i zarejestrować go na stronie www.dajcosodsiebie.pl.

Na stronie docelowej należy wypełnić formularz danymi takimi jak: imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail, nazwa sklepu, w którym dokonano zakupu czy też numer dowodu zakupu i datę. 

Loteria będzie miała swoje wsparcie w TV oraz digitalu, a w sklepach pojawiły się już soki i napoje w świątecznych etykietach promujących loterię.  

Nagrody w loterii Tymbark

Każdego dnia można wygrać inną nagrodę. Dla przykładu, szczęśliwiec, który zwyciężył 1 grudnia br. otrzyma szczoteczkę soniczną Philips+Foreo Luna 3. Nagrodami w kolejnych dniach będą m.in. przenośna konsola do gier czy e-karta podarunkowa do sklepów Empik.

Nagrodą główną, którą będzie można wygrać w finale jest 100 000 zł. Łączna wartość wszystkich nagród w puli to ponad 223 tys. zł.

Do kiedy trwa loteria Tymbark?

W loterii mogą wziąć udział produkty zakupione od 11 listopada do 25 grudnia 2022 roku. Produkty zakupione poza tym okresem czasu nie są objętę loterią.


Foto: mat. prasowe

Reklama